Już w najbliższą sobotę, w ramach Dni Ciechowskiego, odbędzie się kolejna edycja znanej i lubianej Toruńskiej Giełdy Winylowej, podczas której każdy koneser winyli z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Toruńska Giełda Winylowa już w najbliższą sobotę!

Jeśli kolekcjonujecie płyty winylowe bądź chcielibyście zacząć to robić, w sobotę będziecie mieli doskonałą okazję do nabycia wielu ciekawych krążków i nie tylko. 15 grudnia, już po raz szesnasty, odbędzie się w mieście Kopernika Toruńska Giełda Winylowa – tym razem w ramach Dni Ciechowskiego. Oprócz płyt, na giełdzie będzie można kupić gramofon i sprzęt audio, co przyda się w szczególności osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z winylowym światem. Co więcej, podczas giełdy będzie można porozmawiać o muzyce, nie tylko kupić, ale także wymienić się płytami oraz nabyć prezenty na święta nie tylko dla bliskich, lecz również dla siebie!

Szesnasta edycja Toruńskiej Giełdy Winylowej będzie miała miejsce w Dworze Artusa. Rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do 17.00. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.