Zbigniew Wodecki odszedł od nas w maju 2017 roku. Od tego czasu na różne sposoby upamiętnia się postać tego niezwykłego artysty. Jakiś czas temu odbył się w Krakowie koncert inaugurujący pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem. Wobec tego Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production rusza z tym projektem w Polskę, w związku z czym muzykę artysty usłyszymy także w Toruniu!

Tribute to: Zbigniew Wodecki w Toruniu!

Tribute to: Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festival zostanie zorganizowany w kilku polskich miastach po sukcesie, jaki miał miejsce w Krakowie. Ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach, a także w naszym Toruniu. W mieście Kopernika na scenie pojawią się między innymi: Ania Rusowicz, Ewa Uryga, Sławek Uniatowski i inni. Celem koncertu jest nie tylko przedstawienie publiczności muzyki Wodeckiego, ale także jego osoby, wobec czego widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Usłyszymy podczas koncertu piękne duety, a także wielkie przeboje z repertuaru Gwiazdy. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach.

Tribute to: Zbigniew Wodecki w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Co: Tribute to: Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festival

Kiedy: 20 listopada, godz. 20.30

Gdzie: CKK Jordanki

Bilety: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 159 zł (strefa A) do nabycia na www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.