patronatPrawidła rządzące gospodarką na pewno nie należą do najprostszych. Doskonale wiedzą to ekonomiści z Forum e- Biznesu, którzy w dniach 1- 13 grudnia postarają się przybliżyć studentom i mieszkańcom Torunia zasady funkcjonowania systemów ekonomicznych.

Podczas kilkunastu dni Festiwalu Ekonomisty 2013, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, będzie możliwość wzięcia udziału w szeregu konferencji dotyczących szeroko pojętej ekonomii, zarządzania czy marketingu. Zaproszeni prelegenci poruszą kwestie nowatorskich marek, technologii mobilnych, bankowości czy wykorzystania Internetu jako narzędzia rozwoju.

Oprócz wielu wystąpień, przewidziano również mnóstwo seminariów ze znamienitymi gośćmi. Jednym z nich będzie spotkanie z bloggerami, którzy opowiedzą nam o swoich podróżach.

Festiwal Ekonomisty to nie tylko rozmowy z ekspertami, ale także możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i przydatnych umiejętności. W kilku przygotowanych przez organizatorów szkoleniach będziemy mogli nauczyć się obsługi Excela czy dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu social media. Nie zabraknie również wielu konkursów i mocy nagród!

Całość wydarzeń organizowana jest przez Koło Naukowe Forum e- Biznesu, a objęta patronatem dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania prof. Józefa Stawickiego.

Więcej informacji o zbliżających się wydarzeniach z okazji Festiwalu Ekonomisty 2013 już wkrótce.

[fot. materiały organizatora]