Nieważne, czy jesteście fanami „Help”, czy wolicie Beatlesów z późniejszego okresu – koncert „All you need is love” na pewno zapamiętacie na długo.

Jedni kochają się w przystojniakach w garniturkach, inni doceniają ich za ambitniejsze teksty i muzykę inspirowaną Indiami, jeszcze inni polubili ich za zadziorne piosenki w stylu „Run For Your Life” i „You Can’t Do That”. Czwórki z Liverpoolu nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich piosenki zabrzmią już niebawem w CKK Jordanki.
Zespół Żuki na scenie występuje od ponad 30 lat. Muzycy starają się wiernie interpretować piosenki The Beatles i świetnie im to wychodzi. Koncertowali między innymi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Żuki pochodzą z Bydgoszczy, ale chętnie goszczą w Toruniu. Tym razem towarzyszyć im będzie Toruńska Orkiestra Symfoniczna oraz dyrygent Marek Czekała.
Spektakl „All you need is love” to niezwykłe zestawienie największych hitów grupy The Beatles. Muzycy z formacji Żuki stanęli przed bardzo trudnym zadaniem – jak wybrać te najlepsze spośród tylu znakomitych kompozycji? Podjęli się oni jednak tego wyzwania i przygotowali dla widzów wyjątkową podróż w czasie.

Wszystkiego, czego potrzebujecie, to miłość i piosenki Beatlesów. A że na YouTubie jest ich coraz mniej, polecamy wybrać się na koncert w CKK Jordanki.

GDZIE: CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3, Toruń
KIEDY: 12 stycznia 2018 (piątek), godz. 17:00
BILETY: Bilet normalny – 60zł, bilet ulgowy – 50zł. Bilety można zakupić w kasie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki oraz pod tym linkiem.

Wydarzenie na Facebooku

[fot. wydarzenie na Facebooku]