W sobotę, 5 grudnia, o godzinie 18:00, TLU Kala Izolacje po raz kolejny wybiegnie na parkiet I ligi. Tym razem przeciwnikiem torunian będzie 2. ekipa rozgrywek. Mimo iż mecz odbędzie się bez udziału publiczności, każdy będzie mógł obejrzeć go na żywo!

O miano wicelidera I ligi

Torunianie po trzech rozegranych spotkaniach, posiadają na swoim koncie sześć punktów. Złożyły się na to dwa wygrane mecze i jedna porażka. Daje to podopiecznym Przemysława Popławskiego trzecią lokatę w tabeli I ligi. Liderem zaplecza Energa Ekstraligi jest KS Lokomotiv Czerwieńsk, który dominuje w rozgrywkach. Jak dotąd w czterech meczach nie zaznał on goryczy porażki. Tuż za nim znajduje się UKS Absolwent Siedlec, który ma tyle samo punktów co torunianie. To właśnie on będzie sobotnim rywalem zespołu z grodu Kopernika.

Stawka tego meczu jest zatem spora. Jeżeli TLU Kala Izolacje wygra we własnych ścianach, awansuje na drugą lokatę w tabeli I ligi, a to pozwala na zagranie w barażach o Energa Ekstraligę. Jak wiadomo, powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, jest celem torunian na ten sezon. Zapowiada się zatem widowisko pełne emocji! Niestety z przyczyn epidemiologicznych, odbędzie się ono bez udziału publiczności. Na szczęście każdy zainteresowany będzie miał sposobność obejrzeć to spotkanie bez wychodzenia z domu za pośrednictwem YouTube’a.

Mecz toruńskiej drużyny TLU Kala Izolacje – szczegóły wydarzenia:

Co? 6. kolejka I ligi unihokeja mężczyzn: TLU Kala Izolacje – UKS Absolwent Siedlec

Kiedy? Sobota, 5.12.2020, godzina 18:00

Gdzie? Hala IV LO w Toruniu

Transmisję meczu na żywo odnajdziecie pod tym linkiem.