W przyszłą niedzielę Toruń odwiedzą znani artyści, w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki „Lato, muzyka, zabawa”. Usłyszymy między innymi takie gwiazd jak: Enej, Feel czy Bayer Full. 

Wakacyjna Trasa Dwójki w Toruniu

W każdą niedzielę wakacji stacja TVP2 zaprasza swoich widzów na cykl plenerowych widowisk muzycznych. Jedno z wydarzeń odbędzie się 14 lipca w mieście Kopernika, na Motoarenie. Letnim koncertom plenerowym transmitowanym przez telewizyjną Dwójkę, ponownie przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Za pośrednictwem nowych technologii telewidzowie będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko: stworzyć na nowo tekst znanego przeboju, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie.

Toruń w ramach koncertu odwiedzą takie gwiazdy jak: EnejFeelBig DayC-BoolShaun BakerFrancesco NapoliMarcin Sójka i Bayer Full. Choć transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 20:30, to atrakcje na Motoarenie rozpoczną się znacznie szybciej. Od godz. 13.00 zainteresowani torunianie i turyści będą mogli skorzystać z specjalnej strefy gastronomicznej, która obfitować będzie w różne atrakcje, a o 19.30 na scenie zaprezentuje się znana z The Voice of Poland Martyna Pawłowska, która rozgrzeje publiczność przed koncertem głównym. Warto wspomnieć, że koncert poprowadzą gwiazdy TVP2. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

Źródło: torun.pl