Chcecie zdobyć cenne doświadczenie i przy okazji zgarnąć bilet do kina? Weźcie udział w badaniach odbywających się na Wydziale Matematyki i Informatyki.

Studenci wielu kierunków przeprowadzają liczne badania do swoich prac licencjackich, magisterskich oraz doktoranckich. Tego ambitnego zadania podjęła się również doktorantka z warszawskiego Uniwersytetu SWPS. Agata Kozłowska najpierw przeprowadzała badanie w Harmonijce, obecnie poszukuje chętnych do udziału na Wydziale Matematyki i Informatyki.

Badania – kto może wziąć w nich udział?

Każda dobra duszyczka, która:
– jest praworęczna,
– mieści się w przedziale wiekowym od 18. do 35. roku życia,
– nie boi się prostych zadań matematycznych.

Badanie dotyczy mimiki podczas uczenia się. Wystarczy, że wypełnicie kwestionariusze oraz rozwiążecie krótkie zadanie na komputerze. Każdy uczestnik badania otrzyma bilet do kina na dowolny seans 2D. Jest to tzw. multibilet, który obowiązuje w różnych kinach w całej Polsce, w tym w Cinema City. Co więcej za udział w badaniu otrzymacie zaświadczenie, które warto przedstawić swoim wykładowcom – być może poskutkuje to podwyższeniem oceny z przedmiotu.

Na udział w badaniu należy zarezerwować ok. 45 minut. Badania będą odbywać się we wtorki, środy czwartki i piątki w określonych blokach godzinowych, na które obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli macie ochotę przyjść „z marszu”, a akurat nikt nie zapisał się na daną godzinę, to badaczki serdecznie zapraszają. Badania będą przeprowadzane na Wydziale Matematyki i Informatyki przy ul. Fryderyka Chopina 12/18 w sali C211.

Poszukiwani są przede wszystkim panowie, ale panie również będą mile widziane.

Jeśli chcecie przekonać się, jak to jest być osobą badaną, jeżeli macie ochotę na darmowy bilet do kina, weźcie udział w badaniu doktorantki z SWPS. Wielu studentów na pewno czeka przygotowanie podobnych zadań w przyszłości. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na: badania.ekspresja@gmail.com

[fot. materiały badaczek]