Studentka UMK, Sara Watrak przekonuje, że można zwiedzić całą Europę bez wydawania fortuny. Opowie na tym na spotkaniu pod hasłem „Stolice za grosze. Jak podróżować i nie zbankrutować ”.

Sara Watrak, studentka psychologii na UMK, jest autorką bloga Sawatka (https://sawatka.blogspot.com) na którym pisze o swojej największej pasji – podróżach. Jej celem jest zwiedzenie wszystkich europejskich stolic, a przypomnijmy, że jest ich aż 46. Czy takie marzenie jest do spełnienia przy skromnych zasobach studenta? Sara przekonuje, że tak!

Wieczór podróżnika w Od Nowie – spotkanie z Sarą Watrak

Bohaterka kolejnego spotkania z cyklu „Wieczór podróżnika” każdą swoją podróż planuje w najdrobniejszych szczegółach – od polowania na tanie bilety lotnicze po wyszukiwanie jak najkorzystniejszych noclegów. Dzięki temu udaje się jej zminimalizować koszty, przy wykorzystaniu pobytu w danej stolicy do maksimum. Sara udowadnia, że można za grosze zwiedzać najciekawsze zakątki Europy bez spania pod namiotem i korzystania z autostopu. Jak do tej pory w ten sposób odwiedziła blisko połowę stolic naszego kontynentu – od Paryża, Rzymu i Wiednia po Luksemburg, San Marino i Vallettę.

Podczas swojej prelekcji w klubie Od Nowa Sara podzieli się z widzami swoimi sprawdzonymi przepisami na niezapomnianą, a przy tym niedrogą podróż, która nie zagrozi budżetowi żadnego studenta.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 24 października 2018, godz. 20:00
GDZIE: ACKiS Od Nowa, ul. Gagarina 37a, Toruń
BILETY: wstęp wolny