Po raz 10. odbędzie się akcja „Toruń za pół ceny”. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Organizatorzy zapowiadają, że idą na rekord. Do jubileuszowej akcji zgłosiły się już 143 podmioty, a zapisy potrwają jeszcze dwa tygodnie.

Na 50% ceny już teraz uczestnicy mogą liczyć w:

  • 8 hotelach i hostelach,
  • 54 restauracjach i kawiarniach,
  • 19 instytucjach kultury,
  • 50 obiektach sportowych, rozrywkowych oraz sklepach,
  • 12 klubach.

W tegorocznej edycji nie zabraknie konkursów, w których wygrać będzie można pobyt w ekskluzywnym toruńskim hotelu, bilety do toruńskich restauracji, płyty, wejściówki do klubów oraz zaproszenia do salonów piękności. Wszystkie informacje na ten temat można będzie znaleźć na fanpage’u akcji. Dodatkowo tegoroczna edycja zyska swój specjalny hashtag, którym uczestnicy będą mogli się posługiwać w social mediach.

„Toruń za pół ceny to akcja organizowana przez miasto i Radio ZET Gold. Odbywa się dwa razy do roku na jesieni oraz na wiosnę.  Firmy i instytucje zaproszone do akcji określają wcześniej, które produkty, usługi czy pozycje z oferty będą objęte promocją. Rabat 50% nie musi obejmować całego asortymentu – tylko wyraźnie wybrane propozycje wyszczególnione w ofertach podanych na stronie akcji. Warunkiem udziału jest zaproponowanie rabatu -50% na wybrany asortyment. W trosce o jakość ofert są one wcześniej weryfikowane pod kątem zgodności z regulaminem – w szczególności dotyczy to restauracji, które muszą zaproponować promocję -50% na minimum trzy dania z karty głównej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia.

[Fot. materiały prasowe]