Odkurzacz przemysłowy to naprawdę wynalazek XXI wieku! Wyobrażasz sobie jakikolwiek warsztat samochodowy, halę produkcyjną lub budowę bez profesjonalnego sprzętu do sprzątania? Dzięki niemu człowiek może poradzić sobie nawet z najgorszymi zabrudzeniami. Najbardziej nadaje się do miejsc bardzo wymagających. Zapewne zwykły odkurzacz nie poradzi sobie z resztkami zaschniętego tynku, gipsu czy śrubkami. Ale wiesz, że sam odkurzacz nie wystarczy? Potrzebne Ci dobre worki, które te wszystkie zbędne rzeczy zatrzymają! Jeśli nie wiesz, jakie worki wybrać do swojego odkurzacza przemysłowego, koniecznie zajrzyj do artykułu!

Warsztat samochodowy

Nawet nie wiesz, ile przeróżnych rzeczy można znaleźć na podłodze w warsztacie samochodowym! Przy różnego rodzaju naprawach liczy się przede wszystkim dobry efekt. Podczas pracy nikt nie zwraca uwagi na bałagan wokół, ale kiedy samochody wyjeżdżają, a pracownicy zbierają się do domów, trzeba to wszystko dobrze posprzątać! Wiadomo, nie są to tylko małe i duże elementy, ale także plamy po olejach i smarach, rozlane płyny do chłodnic i spryskiwaczy. Chcesz uporać się z nimi raz na zawsze?

Hala przemysłowa

W zależności od tego, co w takiej hali przemysłowej jest produkowane, resztek i zanieczyszczeń na podłodze będzie mniej lub więcej. Ale niezależnie od tego, jakie to będą zanieczyszczenia, odkurzacz przemysłowy, wyposażony w odpowiednie mocne worki, da sobie z nimi radę bez problemu! Nie musisz już martwić się, że ktoś poślizgnie się lub potknie przez bałagan na podłodze!

Budowa lub remont

Remont remontem, ale jak to wszystko później posprzątać?! Wszystko jest pokryte grubą warstwą pyłu z tynku, do podłogi poprzyklejany jest gips i cały dom wygląda jak jedno wielkie pobojowisko… To się chyba musi skończyć płaczem! No ale zależy, czy sprzątaniem ma się zająć ekipa remontowa, czy właścicielka domu. Z pewnością ekipie remontowej nie zbierze się na łzy. Pod warunkiem, że jest zaopatrzona w odkurzacz przemysłowy i niezawodne worki. Tylko jakie wybrać?

Worki do odkurzacza przemysłowego

Odkurzacz przemysłowy to sprzęt do zadań specjalnych! W takim razie worki też muszą być skuteczne. Zwykłe worki, np. papierowe, nie dadzą sobie rady z elementami ostrymi czy niebezpiecznymi. A już na pewno nie uprzątną resztek gruzu czy plam po oleju. Z tego typu zabrudzeniami poradzi sobie tylko worek syntetyczny! W swojej ofercie ma je firma WORWO. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego to one są takie unikatowe? Bo są zrobione ze specjalnego mikrowłókna. Dzięki temu worek ma o wiele większą filtrację, niż zwykłe worki. Możesz być pewny, że nie będziesz musiał wdychać nawet kurzu i pyłów. Worki syntetyczne są niesamowicie wytrzymałe i trwałe. Nawet ostre elementy nie są w stanie ich zniszczyć. Zastanawiasz się teraz pewnie, co z mokrymi plamami po smarach, olejach, czy nawet zwykłej wodzie? Żaden problem! Nawet, jeśli do worka syntetycznego przedostanie się substancja płynna, on nie przemoknie, tylko zatrzyma ją wewnątrz. Dlatego zaufaj WORWO i ich workom syntetycznym do odkurzaczy przemysłowych!

[Artykuł sponsorowany]