Na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych ponownie odbędzie się znana wielu osobom impreza „WOŚP na WPiSM”. Będzie to już siódma edycja wydarzenia. Tym razem, celem XXVI Finału WOŚP, będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Toruński wydział, jak co roku, ochoczo zaangażuje się w pomoc.

WOŚP na WPiSM 2018

WPiSM po raz siódmy włącza się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach imprezy „WOŚP na WPiSM”, w której gra wielu wykładowców, studentów, a także znanych torunian, pomaga się potrzebującym. Podczas wydarzenia mamy do czynienia nie tylko z turniejami sportowymi, lecz również z e-sportem. W ciągu poprzednich edycji zebrano dla seniorów i chorych dzieci ponad 30 tys. złotych. Ponadto zgromadzono także bezcenny dar – ponad kilkaset litrów krwi!

W ramach kolejnej edycji „WOŚP na WPiSM” organizatorzy imprezy przygotowują wiele atrakcji. Zapraszają do udziału w turniejach piłkarskich, w streetballu, a także LOL 4. W przypadku dwóch ostatnich rozgrywek mile widziane są także panie. Warunek jest jeden – drużyny z WPiSM UMK muszą składać się ze studentów tego wydziału. Na zgłoszenia ekip organizatorzy czekają do 3 grudnia 2017 roku. Formularze, które dostępne są pod tym linkiem, można wysyłać na adres wospnawpism@gmail.com lub dam.zatorski@gmail.com. Zgłoszenia, a także wszelkie pytania, można także kierować na facebookowy profil imprezy.

Źródło: www.wpism.umk.pl