Dołącz do zespołu SpodKopca.pl

 

Nasz portal tworzą młodzi, pełni pasji i ambicji studenci oraz chcący poznać świat dziennikarstwa licealiści. Staramy się, by SpodKopca rozwijało się i zmieniało wraz z potrzebami naszych odbiorców. Dlatego jesteśmy otwarci na energię i nowe pomysły, które możesz wnieść do naszej redakcji!

 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – chcemy pomóc Ci je zdobyć! Nasz portal tworzyliśmy od zera, wiemy więc, czym jest nauka na błędach i rozumiemy, że biegłość przychodzi z czasem. Dlatego dołączając do naszej redakcji, otrzymasz personalnego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez wszystkie reguły i zasady funkcjonowania portalu, przypilnuje redagowanie tekstów i pomoże w razie jakichkolwiek problemów.

 

Interesujesz się kulturą? U nas będziesz miał możliwość podzielenia się ulubioną muzyką, napisania recenzji interesujących Cię filmów i książek, oraz przeprowadzania wywiadów z ciekawymi artystami. Może wolisz dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami? W dziale publicystyki potrzebujemy ludzi otwartych i z temperamentem, do tworzenia felietonów oraz komentowania aktualnych wydarzeń. Być może masz pomysł na własny cykl o otaczającym Cię świecie? Z chęcią udostępnimy Ci miejsce!

 

Aparat jest Twoim oknem na świat? Fotografów w naszym portalu nigdy nie za wielu! Będziesz mieć okazję sprawdzić się podczas koncertów, próbując uchwycić istotne wydarzenia, z życia miasta oraz tworząc kreatywne zdjęcia, które uatrakcyjnią nasze artykuły i fanpage.

 

Chcesz spróbować swoich sił w dziale Public Relations? Potrzebujemy ludzi komunikatywnych, z pomysłami na rozwój i promowanie portalu. Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie w kontaktach z menagerami zespołów, kierownikami instytucji czy organizatorami imprez. Będziesz mieć również szanse sprawdzić się w sytuacjach kryzysowych. Wolisz zająć się marketingiem? Właśnie rozpoczynamy naszą przygodę z reklamą i z pewnością przydasz się nam ze swoją determinacją oraz przedsiębiorczością!

 

A może lubisz bawić się z grafiką? Poszukujemy ludzi, którzy zadbają o stronę wizualną naszego portalu i pomogą zagospodarować jego przestrzeń, a w razie potrzeby przygotują grafikę okolicznościową lub ilustracje do tekstu. U nas będziesz miał możliwość sprawdzić swoją kreatywność oraz zdolności tworzenia konkretnych zamówień.

 

Masz chęci i pasję, ale brak Ci czasu? A może interesujesz się konkretną formą dziennikarską lub dziedziną tematyczną, a nie ścisłym dziennikarstwem? To nie problem – nasz portal z chęcią przyjmie Cię do grupy współpracowników, czyli osób tworzących teksty o konkretnym profilu, temacie i w umówionych terminach.

 

Oferujemy Ci również możliwość odbycia praktyk i wystawienia referencji.

 

Napisz do nas: redakcja@spodkopca.pl