Film pt. „Wszystkie nieprzespane noce”, nazywany inaczej manifestem niespokojnego pokolenia dwudziestolatków, to rodzaj portretu trybu życia jaki prowadzą. Jedną z najbardziej dogłębnych i intymnych opowieści o młodych ludziach, będziemy mogli zobaczyć na ekranie kina „Niebieski Kocyk” już 19 grudnia.

Opowieść skupia się wokół dwójki młodych przyjaciół, którzy żyją tak jakby jutra miało nie być. Dosłownie. Ich życie to ciągłe imprezy, miłości dawne i te nowe. Ciągłe zawody mieszają się z potrzebą odkrywania i czerpania zabawy z życia, powodując, że bohaterowie odradzają się na nowo z każdym doświadczeniem. To młodzież żyjąca w Warszawie. Pełnej atrakcji, ale i pokus. Mimo imprezowego stylu bycia bohaterów, można też dostrzec walkę z samym sobą. O to kim są, kim chcą, a kim być powinni. Swoją wolnością, luzem, ale i szczerością potrafią ująć nie jednego widza. Mimo że „Wszystkie nieprzespane noce” nie generalizuje, przedstawia obraz młodzieży pełnej buntu, rozgoryczenia, które prędzej czy później powoduje i zagubienie.

Film wyreżyserowany przez Michała Marczaka to bez wątpienia hit polskiego kina w tym roku. Choć cechuje go codzienna, niezbyt odległa nam tematyka, odznacza się on na tle innych tym, w jaki sposób ją podejmuje. Nie ma w nim tematów tabu, tworząc dzięki temu wiarygodny i pełny obraz życia młodych ludzi. To swego rodzaju hołd, który prezentuje młodość jako okres dynamiczny, nieprzewidywalny, ale i pełen spontaniczności. Z drugiej strony jako ryzykowny, pełen niewiadomych, które dezorientują i wprawiają w stan ciągłego poszukiwania. Co więcej, to kolejny polski film, który prócz zaprezentowania nowych, młodych twarzy na ekranie, wyróżnia się soundtrackiem. Spotkał się on z pozytywnym odbiorem największych krytyków na polskim rynku. Nie pozostaje nic innego jak pójść na seans i ocenić samemu! Zapraszamy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Szczegóły:

DATA: 19 grudzień (poniedziałek), godzina 19:00

MIEJSCE: Od Nowa, ul. Gagarina 37a

BILETY: 10 zł – bilet dla studentów i absolwentów, 20 zł – bilet dla pozostałych; bilety dostępne są w recepcji klubu Od Nowa w godzinach 12- 16, a także w barze w godzinach 12- 23.