Już w najbliższy weekend w toruńskim Collegium Maius odbędzie się trzecia edycja I Kroku do Sukcesu. To znakomita okazja by zdobyć cenne doświadczenie przy starcie w przyszłe życie zawodowe.

I Krok do Sukcesu to wydarzenie skierowane przede wszystkim do ludzi młodych z Torunia i okolic, głównie studentów, licealistów oraz absolwentów szkół wyższych, wchodzących dopiero na rynek pracy. Tematyka nakierowana jest przede wszystkim na rozwój umiejętności, które pozwolą lepiej wykonać tytułowy pierwszy krok w dorosłe życie.Wszyscy zainteresowani będą mogli poznać i skorzystać z porad specjalnie wykwalifikowanych trenerów, którzy przekażą Ci niezbędne narzędzia do rozwijania kompetencji zawodowych. Na koniec każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Organizatorzy 3. edycji I Kroku do Sukcesu przygotowali niezwykle inspirujące wykłady i praktyczne ćwiczenia, z których dowiesz się m.in.:

  • jak inwestować by zaoszczędzić
  • w jaki sposób zdobyć serca pracodawców
  • jak umiejętność wystąpień publicznych pomaga w odnalezieniu
    się na współczesnym rynku pracy

Wydarzenie zostało podzielone na sobotę (17 marca) i niedzielę (18 marca) w godzinach 8:00 – 18:15. Jeśli ktoś nie może z jakiejś przyczyny przeznaczyć całego dnia na szkolenie to nic straconego. Istnieje bowiem możliwość zapisania się jedynie na wykłady otwarte, aczkolwiek liczba miejsc jest ograniczona.

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w całym szkoleniu i w grupach szlifować pod okiem trenerów kompetencje zawodowe, organizatorzy zapraszają do zapisów na warsztaty, które są jednoznaczne z zapisem na cały dzień szkoleń. Związane jest to z uiszczeniem opłaty w wysokości 15 zł (jeden dzień szkolenia).

Link do formularza do zapisu na wykłady (dwa wykłady o charakterze otwartym: 17 i 18 marca lub obydwa z tych dni! Wejście jest całkowicie darmowe, ale nie ma możliwości skorzystania z profitów dla uczestników całodziennego szkolenia):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYOr1Snm2scJm31_BSNmuIv9jPtd4y3Q2FS8k_7_KovenARw/viewform

Link do zapisów na całe szkolenie (równoznaczne z uczestniczeniem w wykładach. Pełen pakiet dodatków: bufety kawowe, materiały konferencyjne i certyfikaty):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOp6owNA17xuu6aMEVDsZm-rQRud4hetqK5gPPOGMbH2JiJQ/viewform

Szczegółowe informacje dot wydarzenia:

Kiedy: 17-18 marca, godz. 8:00-18:15

Gdzie: Collegium Maius, ul. Fosa Staromiejska 3, Wydział Filologiczny UMK

Zapisy: pod odpowiednimi linkami

 [Fot. fp wydarzenia na Facebooku]