Już w sobotę 15.03 odbędzie się kolejna osłona cyklu Od Nowa na Obcasach. Wystąpi folkowa grupa Paula i Karol.

Paula Bialski i Karol Strzemieczny tworzą folkowy duet inspirowany amerykańską muzyką country. Ich dyskografia zawiera EP-kę Goodnight Warsaw oraz dwa studyjne krążki Overshare i Whole Again. Powoli kończą pracę nad trzecią płytą. Na koncercie w Toruniu możemy się więc spodziewać premierowego wykonania kilku utworów z nowego albumu.

Zespół ma na koncie występy przed publicznością niemiecką, holenderską, ukraińską czy francuską. Nadszedł więc czas na zaprezentowanie się publiczności toruńskiej. Koncert w ramach cyklu Od Nowa Na Obcasach będzie pierwszym indywidualnym występem zespołu w Od Nowie. Wcześniej mogliśmy ich zobaczyć na deskach klubu jako support przed Brodką podczas trasy „Brodka / Paula i Karol Tour” w 2012 roku.

„Od Nowa na obcasach” to cykl koncertów, podczas których, raz w miesiącu toruńską scenę opanowują śpiewające kobiety o wyjątkowych głosach. W jego ramach występują zarówno solistki jak i zespoły prezentujące różnorodne gatunki muzyczne, ale wyróżniające się charyzmatycznymi i oryginalnymi wokalistkami.

Koncert Pauli i Karola odbędzie się 15 marca o godzinie 21:00. Bilety do nabycia w przedsprzedaży za 30 zł, tudzież w dniu koncertu za 40 zł.

[fot. Angelika Plich]