Podczas tegorocznych Juwenaliów prehistoryczne klimaty zagoszczą także w klubie Od Nowa. Radio Sfera nie zawodzi: miłośnicy tanecznych imprez będą mieli okazję raz jeszcze wybrać się na dancing. Tym razem ramie w ramie z Flintstonami.

Największe hity prehistorii czekają! Juranalia to propozycja Samorządu Studenckiego na tegoroczne Juwenalia i choć wielu pomysł ten wcale nie przypadł do gustu to ekipa Radia Sfera nie narzeka. Pod znakiem powrotu do historii przedawnych zapraszają na kolejny z serii dancingów. Będzie kolorowo, tanecznie i wesoło, bo skompletowanie odpowiedniego przebrania to niemałe pole do popisu. Choć tematem przewodnim dancingu staną się dinozaury to mile widziani będą wszystkie kostiumowe kreacje. Podczas zabawy uczestnikom towarzyszyć będą muzyczne starocie – może nie z okresu jury, ale próżno szukać ich na sklepowych półkach.

W Od Nowie pojawią się także przedstawiciele toruńskiego oddziału Global Citizen. Około godz. 19:00 zaproszą wszystkich chętnych na prezentacje poświęconą działalności tej organizacji oraz historii ich byłych wolontariuszy. Uczestnicy spotkania będą mogli spróbować swoich sił w specjalnym quizie Global Citizen, a dla najlepiej odpowiadających przygotowano atrakcyjne nagrody.

DATA: 19 maj (czwartek) godz. 21:00
MIEJSCE: Od Nowa
BILETY: wstęp wolny
SZCZEGÓŁY: strona organizatora

[fot. materiały organizatora]