Wszyscy czasami odkładamy ważne zadania i naukę do egzaminów na ostatnią chwilę, a później zaczynamy się zastanawiać – czy na pewno zdążymy? Jeśli nie macie ochoty dłużej się stresować, zjawcie się na szkoleniu „Zorganizuj się i osiągaj cele”.

Szkolenie organizowane jest przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Toruń. To jednak nie tylko dobra okazja, aby pomóc sobie, lecz także zwierzętom w schronisku. Za „bilet wstępu” będą służyć podarki dla schroniska takie jak:

– makulatura,
– korki (nakrętki),
– ręczniki,
– pościel,
– poszewki,
– koce,
– środki czystości,
– rękawiczki lateksowe,
– zmiotki,
– papierowe ręczniki,
– papier toaletowy,
– zabawki i gryzaki dla psów.

Zebrane przedmioty zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.

Szkolenie „Zorganizuj się i osiągaj cele” – szczegóły

Na czym dokładnie będzie polegać szkolenie „Zorganizuj się i osiągaj cele”? Poprowadzi je mgr Katarzyna Jagiełka z Biura Karier UMK, która na co dzień zajmuje się doradztwem indywidualnym i grupowym. Wszyscy uczestnicy szkolenia poznają praktyczne wskazówki dotyczące planowania oraz dowiedzą się, w jaki sposób najlepiej zmotywować się do nauki. Być może część z Was w to nie uwierzy, ale istnieją skuteczniejsze sposoby na zdobywanie wiedzy niż zarywanie nocki na dzień przed egzaminem. Katarzyna Jagiełka podzieli się z innymi swoim doświadczeniem, które zdobyła m.in. na szkoleniach zawodowych w Careers Service w Hull oraz w Careers Service w Manchester. Co więcej pani magister może pochwalić się licznymi certyfikatami chociażby certyfikatem Trenera Biznesu wydawanego przez Schenk Institute.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 1 marca 2018 (czwartek), godz: 17:00
GDZIE: Sala audytoryjna nr 8, Biblioteka Główna UMK

[fot. wydarzenie na Facebooku]