Osiemnastkę ma się raz w życiu! Warto więc uczcić ją w prawdziwie szalonym stylu: z tłumem sympatycznych ludzi, odrobiną tańca i…mnóstwem świetnej muzyki. Wszystko to znajdziecie w Hard Rock Pub Pamela, w którym osiemnaste urodziny lokalu uświetni cykl 11 koncertów.

Choć sześć koncertów już za nami, na scenie HRP Pamela zaprezentuje się jednak jeszcze pięć uzdolnionych kapel. W najbliższy poniedziałek (29 lutego) organizatorzy zapraszają na ósmy koncert z okazji 18. urodzin klubu. Gwiazdą wieczoru będzie amerykański wokalista i ceniony gitarzysta – LeBurn Maddox. Jego aktywność na scenie bluesowej sięga lat 70-tych ubiegłego stulecia, a wśród gwiazd z którymi występował znajdują się tak cenieni artyści jak m.in.: Lionel Richie, Patti La Belle, John Lee Hooker czy grupa Kool and the Gang. Koncert muzyka to jednak nie jedyna atrakcja! W HRP Pamela LeBurn Maddox poprowadzi również warsztaty gitarowe, które odbędą się w ramach programu Campus HRP PAMELA. Współprowadzącym zajęcia będzie Krzysztof „pARTyzant” Toczko. Podczas poniedziałkowego występu nie zabraknie także ciekawego suportu. W części koncertowej wieczoru jako pierwsza wystąpi Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele. Zespół specjalizuje się w błyskotliwych, pełnych humoru i energii aranżacjach hitów polskiej i światowej muzyki rozrywkowej.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00, jednak osoby zainteresowane zajęciami gitarowymi powinny pojawić się w klubie punktualnie o godz. 17:00. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

[fot. materiały prasowe]