Skip to content
Logo
Menu
  • Kultura
  • Studenci
  • Koncerty
  • Miasto
  • Lifestyle
  • Sport
Menu

Od 2 czerwca rusza rekrutacja na UMK 2020

Posted on 2020-06-01

Matury za tydzień, a już od 2 czerwca rusza elektroniczna rekrutacja na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Przyszli studenci toruńskiej uczelni mają czas na rejestrację do 18 sierpnia. 

100 kierunków do wyboru

Od 2 czerwca do 18 sierpnia (w przypadku większości kierunków) trwać będzie elektroniczna rejestracja kandydatów na studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W tym roku na potencjalnych studentów czeka ponad setka kierunków. Aby się zarejestrować trzeba w pierwszej kolejności założyć konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Później należy dokonać opłaty rekrutacyjnej, a ta wynosi 85 zł za kierunek, jeżeli w przypadku danego kierunku obowiązują egzaminy praktyczne to kwota wynosi 150 zł za kierunek.

Rekrutacja na UMK 2020 – wyjątki

Rejestracja na większość studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich w trybie stacjonarnym zakończy się 18 sierpnia – kandydaci na kierunki artystyczne czasu na rejestrację mają nieco mniej: zapisy na grafikę i architekturę wnętrz zakończą się 11 sierpnia (godz. 17:59), a na konserwację i restaurację dzieł sztuki, malarstwo oraz sztukę mediów i edukację wizualną – 16 sierpnia (godz. 23:59). Wyniki pierwszego etapu ogłoszone zostaną 24 sierpnia o godzinie 14:00.

Harmonogram rekrutacji

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

  • Lepsi od Śląska [fotorelacja – 28.04.26]
  • Sztuka łączy brzegi – nowy projekt Galerii Rusz po obu stronach Wisły to razem aż 68 prac
  • Twarde Pierniki gorsze od Górnika [fotorelacja – 24.04.26]
  • Zacięty mecz na Motoarenie [fotorelacja – 19.04.26]
  • Jednym punktem! [fotorelacja – 10.04.26]

Najnowsze komentarze

  1. Kot w książce, kot w bibliotece – Światowy Dzień Kota – BGPW blog - 5 książkowych kotów, czyli koty w literaturze
  2. nastka - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  3. Michał Machel - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  4. Makalia - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  5. Adrian - TLU Kala – Izolacje Toruń rozpoczyna sezon ligowy. Czy wygra swój pierwszy mecz? [Toruński Typer Sportowy – kibicuj, typuj i wygrywaj!]

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Copernicon
  • Cykle
  • Foto
  • Informacje
  • Juwenalia
  • kino
  • Koncert
  • Kultura
  • Lifestyle
  • Literatura
  • Miasto
  • Opinie
  • Patronat
  • Porady
  • Publicystyka
  • Recenzje
  • Sport
  • Studenci
  • Toruńscy muzycy
  • Wideorelacje
  • Wywiady

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Copernicon
  • Cykle
  • Foto
  • Informacje
  • Juwenalia
  • kino
  • Koncert
  • Kultura
  • Lifestyle
  • Literatura
  • Miasto
  • Opinie
  • Patronat
  • Porady
  • Publicystyka
  • Recenzje
  • Sport
  • Studenci
  • Toruńscy muzycy
  • Wideorelacje
  • Wywiady
©2026 Spodkopca.pl | Design: Newspaperly WordPress Theme