Jędrzej Kodymowski to jeden z najbardziej oryginalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wraz ze swoją Apteką od lat leczy słuchaczy swoją wyjątkową rockową psychodelią. Najbliższa kuracja już dziś w Dwóch Światach!

Zespół, który początkowo miał być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrósł ponad swoje założenia, stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, obiektem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. Apteka od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

Martim Monitz to zespół z Poznania, założony przez muzyków od dawna grających w różnych składach niezależnych. Wszyscy trzej wywodzą się z Pomorza Zachodniego i zespołu Ciastko, który na początku lat 90. uprawiał gitarowy jazgot i nową falę. Po drodze były inne składy i przyprawy – od punk rocka do muzyki improwizowanej. Martim Monitz prezentują noise, punk, post core i pochodne.

INFO:
KIEDY: 28 kwietnia 2017, godz. 19:00
GDZIE: Dwa Światy, ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
BILETTY: 25 zł przedsprzedaż*/30 zł w dniu koncertu
*przedsprzedaż w barze klubu codziennie w godzinach otwarcia, istnieje też opcja zarezerwowania biletów mailowo po przedpłacie, w tej sprawie piszcie na maila: piranha.tourbooking@gmail.com