Bal na „łonie natury”? W trampkach, szortach i luźnych koszulkach? Takie rzeczy tylko w Toruniu! Już za tydzień, 6 czerwca, odbędzie się bowiem siódma edycja Balu Dziennikarza na Trawie! 

Bal Dziennikarza na Trawie to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2011 roku. Jak co roku, impreza jest doskonałą okazją do integracji studentów i wykładowców z dziennikarstwa, a jej całość dopełnia zimne piwo, zapach grilla i doskonała atmosfera. Organizatorem wydarzenia jest SKN Klub Dziennikarza. W krótkiej rozmowie z Prezesem klubu, Damianem Zatorskim, dowiedzieliśmy się co nieco o tegorocznej edycji Balu. Czego możemy się spodziewać?

„Na pewno nie zabraknie wykładowców, będzie więc można spotkać się z nimi, wypić piwo i porozmawiać na przeróżne tematy. Poza tym nie zabraknie klasycznego quizu o naszych nauczycielach akademickich i wydziale. Mamy również przygotowany konkurs niespodziankę, który będzie zupełną nowością.”

Podczas Balu zostaną także ogłoszone wyniki plebiscytu, w ramach którego studenci dziennikarstwa głosują przed jakim wykładowcą czują respekt, w czyjej redakcji chcieliby pracować, kto jest równie urokliwy jak pogodynka, a także czyj cytat urzekł ich najbardziej. Jeśli jesteś studentem dziennikarstwa i chciałbyś oddać swój głos, ankieta dostępna jest tutaj. Głosowanie trwa od 27 maja do 3 czerwca do godziny 23:59. Zwycięzcy otrzymają oryginalne nagrody – platynowe ananasy. Dlaczego akurat takie trofeum?

„Nagroda to pomysł moich poprzedniczek, a wiadomo, że przy ograniczonym budżecie rodzą się najbardziej praktyczne pomysły. Ananas wygląda bardzo reprezentatywnie, nie kosztuje dużo, no i jest dostępny w puszcze, wiec spełniał wszystkie kryteria, które były nam potrzebne do tego plebiscytu. I tak the legend was born.” – zdradził Damian Zatorski.

ananas

[Fot. Ania Jankowska]

Jeśli chcecie odprężyć się przed sesją i wypić piwo ze swoim wykładowcą, koniecznie zajrzyjcie 6 czerwca między akademiki nr 9 i 10. Szpilki, garnitury i balowe suknie – niewymagane!

Bal Dziennikarza na Trawie – szczegóły:

Co: Bal Dziennikarza na Trawie

Kiedy: 6 czerwca, g. 17.00

Gdzie: Między akademikami nr 9 i 10, ul. Gagarina 27

[Fot. Facebook]