Studentki pedagogiki, inicjatorki „Student szuka żony”, zorganizowały kolejne wydarzenia dla osób poszukujących swojej drugiej połówki. Na tym ich działania się nie kończą, bo właśnie trwają zapisy do szczególnego biegu zakochanych.

W pierwszym, zatytułowanym „Jakie wrażenie robi pierwsze wrażenie”, wzięło udział około stu osób. Dotyczyło one psychologii miłości. Pod tym terminem kryją się zagadki języka ciała.

Jak mówią organizatorki, pomagają one w subtelnym poinformowaniu potencjalnych kandydatów do związku o szansach na jego zaistnienie. Około stu słuchaczy w sali Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika poznało odpowiedzi na m. in. takie pytania: co robić, zostać zauważonym w zatłoczonym miejscu, jak nie przejść obojętnie obok osoby, która podoba się nam od dłuższego czasu, jak rozpoznać, kto z obecnych na spotkaniu towarzyskim jest już zajęty, a kto nie?

Niedługo później Jolanta Kliniewska i Magda Zając zaprosiły na spotkanie w Aula Magnum na Wydziale Teologicznym UMK Monikę i Marcina Gomułkę prowadzących popularnego bloga „Początek Wieczności”. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o tym, jak wiara pomaga w kształtowaniu harmonijnego związku opartego czasem także na przezwyciężaniu samego siebie czy o ponoszenie pewnych niewygód i trudów.

Biegiem po miłość wystartuje spod Od Nowy

Finałem projektu „Student szuka żony” biorącego udział w olimpiadzie będzie  wydarzenie pod nazwą „Biegiem po miłość”. 8 maja o godz. 18:30 spotkać będą mogli ci chcący poznać nowych ludzi, jak i np. pary chcące ciekawie spędzić majowy wieczór.

Zapisać się na bieg, który wyruszy spod Od Nowy, można w ankiecie Biegiem po miłość. Na każdego uczestnika czekają pakiet startowy i catering. Należy się spieszyć, bo w biegu przewidziano tylko sto miejsc.

[Fot. materiały organizatorów]