Czwarte urodziny Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy to idealna okazja do tego, by zobaczyć, co zmieniło się w tym miejscu albo… zjawić się w nim po raz pierwszy. Czy uchowali się jeszcze tacy, którzy nie zwiedzali toruńskiego centrum? Od początku działalności placówki odwiedziło ją ponad pół miliona ludzi.

Świętowanie urodzin Młyna Wiedzy to możliwość zwiedzenia interaktywnych wystaw, obserwowania wodnych doświadczeń, a także obejrzenia niezwykłego spektaklu wyświetlanego na kurtynie wodnej. Urodziny – niczym tradycyjne wesele – będą trwać aż trzy dni.
Jedna z urodzinowych atrakcji na pewno zainteresuje miłośników fotografii. W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy będzie można podziwiać wyjątkową wystawę zdjęć mikrofotografii ukazujących życie w wodzie. Aparat używany do mikrofotgrafii połączony jest z mikroskopem, a więc na zdjęciach zobaczycie to, czego zwykle nie widać gołym okiem. Magia? Nie, nauka!
Czwarte urodziny Młyna Wiedzy to przede wszystkim tematyka morska. Jednak nie tylko pływacy odnajdą się w wodnej przestrzeni. Zarówno dzieci, jak i młodzi duchem na pewno będą świetnie się bawić, oglądając eksperymenty czy korzystając z symulatorów rzeczywistości wirtualnej.

KIEDY: 3 listopada (piątek) dwie tury zwiedzania w godzinach 9:00-12:00 oraz 12:00-15:00, 4-5 listopada (sobota-niedziela) 11:00-17:00
GDZIE: Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, ul. Władysława Łokietka 5
BILETY: Bilety możecie zakupić na stronie Młyna Wiedzy. Liczba biletów ograniczona.

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Sara Watrak]