Aromatyczna, chrupiąca, z pysznymi dodatkami- to właśnie pizza cieszy się największym powodzeniem wśród różnych potraw. Uwielbiamy ten okrągły, włoski placek, który niezmiennie zachwyca swoim oryginalnym smakiem. Domowe posiłki mają swój urok, ale miło jest czasem wyjść na dobry obiad do miasta!

Wspaniała pizza

Pizza może się wydawać prosta do samodzielnego zrobienia, jednak efekt, który uzyskamy we własnej kuchni nie zawsze jest zadowalający. Koneserzy bardzo zwracają uwagę na ciasto, twierdząc, że powinno być cienkie i sprężyste oraz wyrabiane z mąki włoskiej. Wielokrotnie sprawdzone, stare receptury to sekret szefów włoskich kuchni. Tajemnicą oryginalnego smaku jest również jakość i świeżość składników. Wspaniały sos pomidorowy, wykonany z przetartych pomidorów, oliwy i aromatycznych ziół, to ukoronowanie znakomitej pizzy. Znajdziesz taką w dobrej, włoskiej restauracji!

Dla każdego coś specjalnego

Przeglądając menu w lokalu gastronomicznym, możemy znaleźć wiele różnych rodzajów pizzy. Tak liczne propozycje zadowolą każde podniebienie. Są wśród nas smakosze ciasta z dodatkiem pieczarek i salami, inni kochają np. połączenie szynki ze słodkim ananasem. Pewna grupa osób wybiera zawsze klasyczne połączenie sera mozzarella z gęstym, pomidorowym sosem.

Jeśli chcesz smacznie zjeść i spędzić przyjemne chwile w miłej atmosferze, odwiedź restaurację Stare Metropolis w Toruniu. Profesjonalna obsługa i gościnna przestrzeń, pełna aromatów smakowitych potraw, czeka na Ciebie, Twoją rodzinę i przyjaciół. Tu świetnie się zrelaksujesz i zapamiętasz tę wizytę na długo! Tradycyjna, włoska pizza to sztandarowe danie Starego Metropolis. Do jej zrobienia używane są oryginalne, włoskie produkty, w tym specjalna mąka typu 00. Warto spróbować także faszerowanej Pizzy Ripiena w łagodnej i pikantnej wersji smakowej.

restauracja-torun-kuchnia-wloska

Obok wybornych dań kuchni włoskiej w Starym Metropolis możemy skosztować także tradycyjnych dań polskich. Gorący rosół z kawałkami kurczaka, z ręcznie wykonanym makaronem, czy filet filet z w sosie kurkowym z kluseczkami, to tylko jedna z wielu, pysznych propozycji!

[Artykuł sponsorowany]