Na pierwsze dni wiosny przyda się solidna dawka rock’n’rollowej energii. Dostarczą jej dwa warszawskie zespoły, Fertile Hump i Queer Resource Center, które wystąpią w Cyrkowej.

Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz Maciek Misiewicz (perkusja). Publiczności prezentują korzennego, bluesowego rock’n’rolla, ale przede wszystkim traumę i szczere do bólu i smutne teksty, pisane w warszawskiej kuchni. Fertile Hump od początku związane jest z wytwórnią Instant Classic, gdzie w 2015 wydali EP, a w 2016 roku longplay „Dead Heart”.

Queer Resource Center to rock’n’rollowo-garażowy kwartet z Warszawy, którego nazwy nie pamięta żaden Polak ani Niemiec, a ich muzyki nawet oni sami. Zespół tworzą Christoph Thun (Eric Shoves Them In His Pockets, Paula i Karol), Hubert Woźniakowski (Eric Shoves Them In His Pockets, New People), Quentin Karenzo (Francuz), oraz Jakub Czubak (The Car Is on Fire, New People). Niedawno wydali swój debiutancki album „Meeting New People” (Antena Krzyku 2016), który na pewno zaprezentują na żywo w Toruniu.

INFO:
KIEDY: 24 marca, godz. 20:00
GDZIE: Klubokawiarnia Cyrkowa, Rynek Staromiejski 1, Toruń
BILETY : 10 zł (na bramce w dniu koncertu)

Organizatorem koncertu jest Piranha Tourbooking