Kolejny poniedziałek (25.05.2015) w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela zapowiada się wyśmienicie. Ze swoim zespołem wystąpi fenomenalny norweski gitarzysta młodego pokolenia, Krissy Matthews. Tego wieczoru jego młodzieńczą witalność skonfrontować będzie można z doświadczeniem weteranów z zespołu Michael Win Band. Wstęp na koncert jest tradycyjnie wolny!

Krissy Matthews zbiera świetne recenzje na całym świecie, jednocześnie będąc komplementowanym przez takich wirtuozów gitary, jak Beth Hart czy Hubert Sumlin. Wszyscy są zgodni w jednym: posiadając świetną technikę, Krissy Matthews wypracował indywidualny styl gry na gitarze, stając się w ten sposób jedną z nieprzeciętnych indywidualności dojrzewających na bluesowo-rockowej scenie. Trudno przemilczeć też fakt, że Krissy jest świetnym wokalistą i kompozytorem.

Tego wieczoru publiczność w Hard Rock Pubie Pamela będzie mogła skonfrontować jego młodzieńczą witalność z ogromnym doświadczeniem dwóch polskich weteranów: mieszkającego od wielu lat w Niemczech gitarzysty Mirka Winiarskiego (znanego fanom lepiej jako Michael Win) oraz legendarnego wokalisty bluesowego Romana Pazura Wojciechowskiego, będących trzonem zespołu Michael Win Band. Towarzyszyć im będzie sekcja w składzie: na basie Bogdan Kisiel, a na perkusji znakomity muzyk młodej generacji Michał Bocek, znany z formacji Jan Gałach Band. Ten koncert to ciekawe zestawienie dwóch doskonałych projektów firmowanych przez muzyków reprezentujących różne pokolenia, lecz połączonych miłością do bluesa i rocka.

Zapowiada się wieczór pełen europejskiego bluesa na najwyższym poziomie, a konfrontacja sceniczna tych zespołów może przynieść nadzwyczajne efekty.

11260336_833593853385292_1780340394_o

Info:
Koncert Krissy Mathews
Kiedy: 25 maja 2015 (poniedziałek), godz. 19:00
Gdzie: Hard Rock Pub Pamela, ul. Legionów 36
Wstęp wolny!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/796934377080705/