Szykuje się rockowe uderzenie w Od Nowie! Warszawski zespół Hanza, z wokalistą Piotrkiem Niesłuchowskim, znanym z programu The Voice of Poland, zagości w klubie przy Gagarina w pierwszą sobotę roku akademickiego, 4.10. Jako suport wystąpi toruńska grupa Draże.

HANZA

Zespół Hanza składa się z czterech osób: Tomka Domoradzkiego (gitara), Marcina Kicińskiego (bas), Bartka Roguli (perkusja) i wokalisty – Piotrka Niesłuchowskiego, którego możecie znać z pierwszej edycji Voice of Poland, gdzie zajął 3 miejsce w ścisłym finale, czym zaskarbił sobie serca wielu fanów, którzy do dziś przyjeżdżają na koncerty Hanzy z różnych miejsc w Polsce.

Zespół ma na koncie kilka pokaźnych sukcesów, np. zwycięstwo w warszawskim finale festiwalu Emergenza 2014 i zajęcie 3go miejsca w finale krajowym (innymi słowy: Hanza to najlepszy zespół bez kontraktu w Warszawie i trzeci najlepszy w kraju). Hanza zagrała również jako jeden z 4 artystów (wybranych spośród setki zgłoszeń) podczas Bałtyk Festiwal 2014 organizowanego przez Polskie Radio. Tam też otrzymali nagrodę publiczności. Wystąpili również w programie telewizyjnym Świat się Kręci na antenie TVP1 a także zagrali support przed Anią Dąbrowską w warszawskim klubie Palladium.

Mają na koncie Epkę, a obecnie właśnie kończą płytęGrają rocka :)

SUPPORT – DRAŻE

Zespół Draże został założony w 2009 roku przez Piotera i Szimona, którzy poznali się w niejasnych okolicznościach na korytarzu pewnego toruńskiego szpitala. Od razu gdy dowiedzieli się o swoich muzycznych zamiłowaniach, przypadli sobie do gustu. Później zespół, jak to zespół, zmieniał muzyków jak rękawiczki. Byli gitarzyści, wokaliści, gitarzysto – wokaliści jednak trzon w postaci sekcji, bądź co bądź rytmicznej, pozostał niezmienny na przestrzeni lat.

Następnym 'nabytkiem’ Draży był Łuki, który wniósł do kapeli świeżość mroźnego, zimowego, kacowego poranka oraz koloryt zamglonego, listopadowego popołudnia. Jest w zespole autorem tekstów. Muzyka wykonywana przez zespół powstaje przy wspólnym udziale wszystkich Drażów. Niedawno Draże zapoznały wybitnie uzdolnionego wokalistę. Bartjek bo to właśnie o niego chodzi, po wielu namowach i negocjacjach wysokości honorarium, postanowił pomóc chłopakom, bo to fajni chłopacy.

Wykonują bardzo rzadki gatunek muzyki – DrażCore

Info:

Co: Koncert zespołu HANZA oraz DRAŻE
Kiedy: 4.10.2014 (sobota), godz. 19:00
Gdzie: Klub Od Nowa
Bilety: 10zł – w dniu koncertu

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/371762706312998/?fref=ts

[fot. Angelika Plich]