Piranha Tourbooking zaprasza na koncert rosyjskich rzeźników z Siberian Meat Grinder! Zespół pod wodzą potężnego niedźwiedzia Tsara powraca do Torunia po ponad 2 latach nieobecności, by zaserwować nam najlepszej jakości mieszankę hardcore z thrash metalem. Koncert odbędzie się 10. sierpnia w toruńskim klubie Dwa Światy, gdzie oprócz starych kilerów usłyszymy również numery z nadchodzącej płyty.

SIBERIAN MEAT GRINDER (hardcore / thrash / crossover | Rosja)

SMG to idealny przykład tego, co wyjdzie po wrzuceniu do jednego gara szybkiego thrash metalu, hardcore punka i hip-hopu, okraszonych tekstami inspirowanymi kulturą uliczną, deskorolkami i graffiti. Pod wodzą potężnego niedźwiedzia Tsara, który stał się zespołową maskotą, SMG zdobywają coraz większe sceny europejskich klubów i festiwali. Ze swoimi energicznymi występami zawędrowali na deski takich imprez jak Brutal Assault, With Full Force, Groezrock, Punk Rock Holiday, Fluff Fest czy Resist To Exist, towarzyszyli na trasach takim kapelom jak Terror, Sick Of It All czy Deez Nuts oraz występowali u boku absolutnych klasyków gatunku: Agnostic Front, Napalm Death, Entombed A.D., Obituary, Slayer. Aktualnie zespół pracuje nad nowym, długogrającym albumem, lecz nie ulega wątpliwości, że prawdziwym żywiołem SMG są koncerty na żywo, dlatego przy okazji swojej wakacyjnej trasy rozpętają syberyjskie piekło również w Toruniu!

GOOD OLD DAYS (oldschool hardcore | Toruń)

Zespół, którego w na toruńskiej scenie hc przedstawiać nie trzeba. Powstali w 1998 roku, na koncie mają demko „Let Me Stay”, album „Knock It Off”, będący jednocześnie pierwszym albumem wydanym przez Spook Records, EP-kę „Go On” oraz splity z S.I.C. i austriackim Only Attitude Counts. Po roszadach w składzie pracują aktualnie nad nowym materiałem i wracają do koncertowania, będzie to ich pierwszy występ w Toruniu od gigu ze Sworn Enemy w 2014 roku. Muzycznie pozycja obowiązkowa dla fanów oldshoolowego hardcora, inspirowanego klasykami nowojorskiej sceny (z Sick Of It All na czele).

INFO:
KIEDY: 10 sierpnia 2017, godz. 19:30
GDZIE: Klub Dwa Światy – ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
BILETY: 25 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu. Sprzedaż stacjonarna w barze klubu Dwa Światy. Bilety można zarezerwować po wcześniejszym opłaceniu przelewem. W tym celu organizatorzy proszą o maila na adres piranha.tourbooking@gmail.com z tutyłem „BILETY SMG”. W mailu zwrotnym dostaniecie dalsze instrukcje. Bilety zakupione w ten sposób będą do odbioru na bramce w dniu koncertu za okazaniem dowodu tożsamości.