W czwartkowy wieczór na scenie Parteru czeka nas kolejna odsłona niezwykłego wydarzenia. Jachimek-Tremiszewski TRIO to gwarancja świetnej zabawy i nieprzewidywalności, którą gwarantuje typ występu.

Tak naprawdę ciężko przewidzieć, co zobaczymy i usłyszymy pojutrze w Parter Whisky Vodka Cocktail Bar. Z opisu pochodzącego z wydarzenia na Facebooku możemy wyczytać jedynie „Możliwe, że jako że to już sikłel sikłela, to zamiast historii o muzyku zrobimy historię o jakimś kimś zupełnie innym. A może odwrotnie..?” W zasadzie pewne jest jedno – Jachimek-Tremiszewski TRIO to coś, czego nie możecie przegapić.

Jachimek-Tremiszewski TRIO, czyli?

Szymon Jachimek ma w swoim CV spore doświadczenie teatralne. Związany był m.in. z grupami teatralnymi Muflasz oraz Pracownia Prowincja. W 2014 roku, pod pseudoniem „Mariush” wydał album muzyczny pt. „Usta Pełne Marzeń”, który był pastiszem muzyki disco-polo, a tuż przed Wielkanocą oczarował Parter swoim występem. To była prawdziwa petarda i liczymy na to samo w najbliższy czwartek!

Wojciecha Tremiszewskiego widzowie oprócz kabaretu LIMO mogą kojarzyć m.in. z popularnej serii „Spadkobiercy”, a nie tak dawno pojawił się także w Parterze ze swoim monodramem pt. „Adama Mickiewicza próba odnalezienia się w branży rozrywkowej” i również porwał nim większość zebranych.

Artystów wspomoże Igor Nowicki – pianista, aranżer, współpracownik m.in. Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu.

Jeżeli chcecie wziąć w udział w tym wydarzeniu, radzimy niezwłocznie skonsultować się z barem. Zostały ostatnie bilety, gdyż zainteresowanie jest ogromne. Pierwsze dwie odsłony występu Jachimek-Tremiszewski TRIO wyglądały bowiem znakomicie.

Szczegóły

Improwizowany występ komiczno-muzyczno-rozrywkowy – Jachimek-Tremiszewski TRIO vol.3
Gdzie: Parter – Whisky Vodka Cocktail Bar
Kiedy: 27.04.2017 r., godz. 20:00
Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu występu
Dołącz do wydarzenia na Facebooku