Kolejna metalowa petarda ze Wschodu zawita do NRD! Po ukraińskim Jinjer w Toruniu wystąpi mołdawska grupa Infected Rain. Koncert już w poniedziałek, 29 maja.

Infected Rain grają metalcore i alternatywny metal. Ich znakami rozpoznawczymi są surowe, metalowe riffy, świetny basowy groove i sample, a przede wszystkim agresywny growl przeplatany czystymi partiami charyzmatycznej wokalistki Leny. Zespół powstał w 2008 roku w Mołdawii, 3 lata później ukazał się ich debiutancki album „Asylum”. Obecnie grupa promuje na trasie świetny album „86” i z tej okazji zawita też do Torunia – będzie to ich pierwszy koncert w tym mieście.

Supportem Infected Rain będzie zespół Fleshcold. Utworzony w 2014 roku, łączy w swojej muzyce progresywno-metalowe inspiracje z nowoczesnym brzmieniem. Jeśli lubicie mięsiste riffy podszyte odrobiną melodii, sprawną sekcją rytmiczną i agresywnym wokalem przeplatanym czystym śpiewem, to zdecydowanie nie możecie ominąć ich występu!

INFO:
KIEDY: 29 maja 2017 (poniedziałek), godz. 19:30
GDZIE: Klub NRD, ul. Browarna 6, Toruń
BILETY: 25 zł- przedsprzedaż (dostępne w barze klubu w godzinach otwarcia. Dla leniwych lub przyjezdnych jest opcja zaklepania biletu mailowo po wcześniejszej przedpłacie. Po dalsze instrukcje piszcie na piranha.tourbooking@gmail.com)/30 zł w dniu koncertu.

Organizatorem koncertu jest Piranha Tourbooking.