Toruń to zdecydowanie perła polskiej architektury. Oryginalne, odrestaurowane budowle, urokliwa starówka i gotyk na wyciągnięcie ręki. Miasto oferuje wiele atrakcji i posiada zapas walorów estetycznych, artystycznych i historycznych, które można wymieniać bez końca. Niepowtarzalny klimat i atmosfera udziela się zarówno turystom jak i mieszkańcom miasta.

Kilka minut od starówki

W obrębie toruńskiej Starówki powstał niesamowity projekt, który łączy możliwość zamieszkania, z możliwością urządzenia biura, w samym centrum Torunia. Inwestycja skierowana szczególnie do osób kochających miasto oraz ceniących spokój i ciszę. Ta inwestycja znacząco zwiększy ilość nowych mieszkań w Toruniu. Pozwala poczuć gotycki klimat miasta. Wozownia Apartamenty Jakuba znajduje się przy ul. Świętego Jakuba, a inicjatorem budowy jest Apro Investment Sp. z o.o.

Przy Wiśle

Apartamenty Przystań Wiślana to zdecydowanie wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie komfort i wysoki standard. Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w budynku oraz doskonała lokalizacja mieszkań zainteresuje nie jednego nabywcę. Inwestycja położona w malowniczej, pełnej zieleni okolicy. Lokalizacja w centrum miasta pozwala na załatwienie wszelkiego rodzaju spraw bez konieczności dalekich podróży. Obiekt zaprojektowano tak, aby przypominał tradycyjne zabudowania rybaków i w żaden sposób nie zakłócał zabytkowej przestrzeni tego miejsca.

Toruńskie Powiśle

Okazuje się, że nie tylko Warszawa może poszczycić się dzielnicą -Powiśle. Apartamenty z widokiem na Wisłę, to także luksus na jaki mogą pozwolić sobie mieszkańcy inwestycji – Toruńskie Powiśle. Propozycja firmy MarBud, powstała przy prawym brzegu Wisły na ul. Winnickiej 45. Luksusowe, kameralne osiedle zamknięte robi naprawdę imponujące wrażenie. Pięć, 3- piętrowych budynków posiada wszystkie możliwe, nowoczesne udogodnienia. Powierzchnia lokali wynosi od 35 do aż 138 metrów kwadratowych. Inwestor zadbał o to aby lokale były ostoją spokoju i relaksu, jednocześnie będąc świetnie skomunikowanym z centrum miasta punktem mieszkalnym.

Nowatorska idea

Inwestycja Kościuszki 66, oddalona zaledwie 2,2 km od centrum starego miasta. Nowatorska idea łączy funkcję mieszkalną z funkcją usługową i posiada zdecydowanie wszystkie możliwe atuty takie jak: lokalizacja, czy nowoczesna architektura. Charakter budynku dopasowany jest do aktywnego stylu życia przyszłych mieszkańców. Niewątpliwie dużym udogodnieniem w budynku są zaprojektowane indywidualne ciągi komunikacyjne, które na każdym kroku zapewniają wygodę. Inwestycja Kościuszki 66 jest w trakcie budowy a oddanie planowane jest na 3 kwietnia 2018 roku.

Kiedyś sklep a dziś..

Inwestycja Szosa Chełmińska 234 zlokalizowana jest 3,3 km od centrum miasta. Budowy dokonała firma deweloperska Urbański, która wpadła na pomysł przearanżowania terenu po dawnym sklepie ogrodniczym. Budynek o nowoczesnej bryle z 50-oma komfortowymi mieszkaniami, o powierzchni 38-72 metry, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Torunia. Nowoczesne rozwiązania takie jak: alternatywne źródła energii, zastosowane przez dewelopera, były nowością na tutejszym rynku i spodobały się potencjalnym nabywcom.

Mobilne rozmieszczenie

Ciekawym rozwiązaniem była budowa kameralnego osiedla przy ul. Bartkiewiczówny. Inwestycja oddalona zaledwie kilka kilometrów od centrum tworzy funkcjonalną przestrzeń, którą upodobały sobie w szczególności młode małżeństwa. Liczba mieszkań w budynku była ograniczona i zamknęła się w liczbie 12 lokali o powierzchni od 39 do 64 metrów kwadratowych. Mieszkania zachowały tradycyjne kształty i zostały zbudowane w odrębnej aranżacji salonu z kuchnią. Inwestycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i mieszkania rozeszły się jak świeże bułeczki. Projekt budynku przewidywał modyfikację układu mieszkań. Otwory okienne zostały tak rozmieszczona aby w przypadku wybudowania ścianki działowej czy wyburzenia innej, niepotrzebnej w każdym pomieszczeniu znalazło się okno.

Artykuł opracowany przez redakcję portalu RynekPierwotny.pl

[Artykuł sponsorowany]