Byli członkowie kabaretu LIMO po raz kolejny rozbawią do łez widownię zgromadzoną w toruńskim Parterze. Mistrzowie improwizacji, czyli Jachimek-Tremiszewski TRIO wypadli znakomicie w październiku 2016 roku i z pewnością są gwarancją wybornej zabawy. 

Artyści zapowiadają kolejną dawkę idiotycznych sytuacji i piosenek, pochodzących z biografii sławnego muzyka, którego wybierze publiczność. Nie zabraknie ironicznych żartów z show-biznesu oraz improwizowanych występów muzycznych, w których pomoże gwiazdom Igor Nowicki – pianista, aranżer, współpracownik m.in. Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu.

Kim właściwie są?

Szymon Jachimek ma w swoim CV spore doświadczenie teatralne. Związany był m.in. z grupami teatralnymi Muflasz oraz Pracownia Prowincja. W 2014 roku, pod pseudoniem „Mariush” wydał album muzyczny pt. „Usta Pełne Marzeń”, który był pastiszem muzyki disco-polo.

Wojciecha Tremiszewskiego widzowie oprócz kabaretu LIMO mogą kojarzyć m.in. z popularnej serii „Spadkobiercy”, a niedawno pojawił się także w Parterze ze swoim monodramem pt. „Adama Mickiewicza próba odnalezienia się w branży rozrywkowej” i również porwał nim większość zebranych.

Jachimek-Tremiszewski TRIO w Parterze

Jachimek-Tremiszewski TRIO w Parterze

 

Improwizowany występ komiczno-muzyczno-rozrywkowy – Jachimek-Tremiszewski TRIO
Gdzie: Parter – Whisky Vodka Cocktail Bar
Kiedy: 12.01.2017 r., godz. 20:00
Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu występu

Bilety można nabywać w barze Parteru. Radzimy się śpieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a występ z 13 października 2016 roku cieszył się sporym powodzeniem!