Pisarz w ramach trasy promocyjnej ostatniej książki z cyklu „Chłopcy” zajrzy do Torunia. A to wszystko za sprawą zaprzyjaźnionej torunianki z wyboru. 

„Chłopcy” to seria książek opowiadająca o tym, co stało się z kompanami Piotrusia Pana po bitwie w Nibylandii. Dorośli, ale nie koniecznie dojrzali, pod wodzą seksownej Dzwoneczek zrobią wszystko, by przetrwać. Sprawdźcie jakich kłopotów można sobie narobić, będąc Zagubionym Chłopcem w polskich realiach.

Wizytę w Toruniu zainicjowała Aneta Jadowska, autorka serii od Dorze Wilk oraz przyjaciółka Jakuba. Na spotkaniu jej nie zabraknie. Jeśli jesteście ciekawi finalnego tomu „Chłopców”, posiadacie zaległe książki do podpisania czy po prostu jesteście ciekawi, co w zanadrzu ma Ćwiek, powinniście zajrzeć już w czwartek, 26 listopada, do księgarni „Hobbit”.

Jakub Ćwiek jest polskim pisarzem, publicystą i konferansjerem. Debiutował zbiorem opowiadań „Kłamca” w 2005 roku, który w efekcie został zamknięty w 6 książkach. Inne publikacje pisarza to m.in. „Liżąc ostrze”, „Ciemność płonie” czy „Dreszcz”. Ćwiek słynie z tego, że w jego twórczości nie brakuje licznych nawiązań do popkultury. Na swoim koncie ma nagrodę im. Janusza A. Zajdla za opowiadanie „Bajka o trybach i powrotach” w 2011 roku. Do tej nagrody łącznie był nominowany dziesięć razy, ostatnio w tym roku za powieść „Chłopcy 3. Zguba”.

Co: Podpisywanie książki w „Hobbicie”

Kiedy: 26.11.15r, g. 16:30 – 18.

Gdzie: Księgarnia „Hobbit”, ul. Szeroka 4

fot. materiały prasowe