Startujemy dziś z wyjątkowym, juwenaliowym konkursem, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić naprawdę niewiele – kluczem będzie tutaj hashtag #JuwenaliaSpodKopca.

Juwenalia to czas świetnej zabawy i wyjątkowej, udzielającej się raz w roku atmosfery studenckiego święta. I właśnie tę atmosferę chcielibyśmy uchwycić dzięki naszemu konkursowi.

Na czym będzie on polegać? Na pokazaniu nam Waszych Juwenaliów! Przyślijcie nam zdjęcie swojego autorstwa, oddające Waszym zdaniem w najlepszy sposób atmosferę Juwenaliów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:
1) wstawić zdjęcie na swoim prywatnym profilu na Facebooku, ustawiając post jako „publiczny”,
2) oznaczyć post hashtagiem #JuwenaliaSpodKopca i  w poście oznaczyć profil @SpodKopca
3) polubić przypięty post konkursowy na fanpage’u Spod Kopca. Prawda, jakie to proste?

Konkurs składa się z dwóch części. Pierwsza trwa od 18 maja, godz. 16:00 do 19 maja, godz. 16:00.

Wybierzemy wtedy osoby, które wygrają:

– 5 zestawów (koszulka juwenaliowa+smycz+przypinka od Samorządu Studenckiego UMK);

– 3 płyty juwenaliowych wykonawców: Cugowscy Zaklęty krąg, KęKę Trzecie rzeczy, Nocny Kochanek Zdrajcy metalu.

Trzy najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone zestawem od Samorządu oraz płytą, a dwie inne fotografie wyróżnimy samymi zestawami. Zwycięzców o wygranej powiadomimy 19 maja, do godziny 15:00.

Druga część konkursu trwa od 18 maja, godz. 16:00 do 21 maja, godz. 23:59. Do wygrania w tej części konkursu są:

– 3 vouchery na kręgle i 5 voucherów na bilard w klubie Lucky Star Toruń Plaza;

– voucher o wartości 80 zł do dowolnego pokoju escape room dla 2 osób w Open The Door Escape Room;

– pakiet kubek+smycz+przypinka od Open The Door Escape Room;

– pakiet koszulka+smycz+przypinka od Open The Door Escape Room.

Szansę na wygraną tych rzeczy będą miały też osoby, które wygrały zestaw juwenaliowy od Samorządu Studenckiego i płyty juwenaliowych wykonawców.

Zakwalifikowane do konkursu zdjęcia (zob. regulamin pkt. 6.) przez czas trwania konkursu będziemy umieszczać w Juwenaliowej galerii na naszym Facebookowym profilu i na portalu SpodKopca.pl. Redakcyjna komisja spośród nadesłanych prac wybierze najciekawsze, których autorzy otrzymają nagrody.

Wyniki ogłosimy we wtorek, 23 maja. Termin konkursu został zmieniony po sugestiach naszych czytelników.

Autorzy nagrodzonych zdjęć zostaną poinformowani o zwycięstwie, nagrodzie i sposobie odebrania nagrody poprzez oznaczenie w poście zamieszczonym na Facebookowym fanpage’u Spod Kopca. Nazwiska zwycięzców i nagrody będą ogłoszone także na stronie SpodKopca.pl. Zanim weźmiecie udział w zabawie, koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu poniżej! Czekamy na Wasze fotki – miłej zabawy!

Partnerzy serwisu juwenaliowego i konkursu #JuwenaliaSpodKopca

open-the-doorlucky-star-logo

Open the Door Escape Room Lucky Star Toruń

Regulamin Konkursu #JuwenaliaSpodKopca

1. Organizatorem konkursu „#JuwenaliaSpodKopca” jest redakcja SpodKopca.pl.
2. Konkurs „#JuwenaliaSpodKopca” wyłonić ma „zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę Juwenaliów”.
3. Wyboru zdjęć dokona redakcyjna komisja złożona z dziennikarzy SpodKopca.pl.
4. Zdjęcie może być wykonane dowolną techniką, z użyciem dowolnego urządzenia, w dowolnym cyfrowym formacie graficznym. W konkursie biorą udział wyłącznie grafiki w formie cyfrowej.
5. Wszystkie osoby przedstawione na zdjęciu muszą wyrazić zgodę na sfotografowanie, a także publikację zdjęcia ze swoim wizerunkiem na portalu SpodKopca.pl i fanpage’u na Facebooku Spod Kopca (zob. punkt 8).
6. Redakcja zastrzega sobie prawo wyboru zdjęć, które zostaną opublikowane w ww. mediach i dopuszczone do udziału w konkursie. W szczególności nie brane pod uwagę będą zdjęcia prezentujące treści o charakterze obraźliwym, nawołującym do przemocy lub nienawiści, erotycznym, obscenicznym i naruszającym granice dobrego smaku oraz budzące uzasadnione podejrzenie, iż osoby przedstawione na zdjęciu nie wyraziły swojej zgody na sfotografowanie lub publikację lub zostały sfotografowane bez swojej wiedzy.
7. Aby wziąć udział w konkursie, należy: 1) wstawić zdjęcie na swoim prywatnym profilu na Facebooku, ustawiając post jako „publiczny”, 2) oznaczyć post hashtagiem #JuwenaliaSpodKopca i  w poście oznaczyć profil @SpodKopca 3) polubić post konkursowy na fanpage’u Spod Kopca. Każdy uczestnik konkursu może wstawić jedno zdjęcie.
8. Spełnienie warunków z punktu 7 oznacza akceptację klauzuli: „Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i wyrażam zgodę na publikację zdjęcia. Oświadczam, że wszystkie osoby uwiecznione na zdjęciu wyraziły zgodę na wykonanie zdjęcia i jego publikację na stronie SpodKopca.pl i facebookowym profilu SpodKopca.pl. Oświadczam, że zdjęcie nie narusza dobrego imienia i wizerunku osób na nim przedstawionych. Zapoznałem/am się z regulaminem konkursu dostępnym na www.spodkopca.pl/juwenaliaspodkopca. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 28.06.2016r. poz. 922)”.
9. Zdjęcia należy wstawiać w terminie od 18 maja od godz. 16:00 do 21 maja do godz. 23.59. Zdjęcia wstawione przed lub po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
10. W konkursie przewidziano następujące nagrody dla zwycięzców:
– 3 vouchery na kręgle i 5 voucherów na bilard w klubie Lucky Star Toruń Plaza;
– voucher o wartości 80 zł do dowolnego pokoju escape room dla 2 osób w Open The Door Escape Room;
– pakiet kubek+smycz+przypinka od Open The Door Escape Room;
– pakiet koszulka+smycz+przypinka od Open The Door Escape Room;
– 5 zestawów: koszulka juwenaliowa+smycz+przypinka od Samorządu Studenckiego UMK;
– 3 płyty juwenaliowych wykonawców: Cugowscy Zaklęty krąg, KęKę Trzecie rzeczy, Nocny Kochanek Zdrajcy metalu.
11. Ogłoszenie wyników nastąpi we wtorek, 23 maja. Autorzy nagrodzonych zdjęć zostaną poinformowani o zwycięstwie, nagrodzie i sposobie odebrania nagrody poprzez oznaczenie w poście zamieszczonym na fanpage’u Spod Kopca. Nazwiska zwycięzców i nagrody będą ogłoszone także na stronie SpodKopca.pl.