Już w maju będzie można pójść do eNeRDe na koncert niezwykłej kobiety, która zawojowała polską scenę znanym coverem zespołu The Tiger Lillies Hera, koka, hasz, LSD.

Karolina Czarnecka to absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, a zarazem studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie. Wcześniej wspomniany występ w 35 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu sprawił, że ta śpiewająca aktorka zdobyła ponad 15 milionów odsłon na kanale Youtube.

Artystka debiutowała także na deskach teatralnych, między innymi w spektaklu Miłość blondynki w reżyserii Krystyny Jandy w 2014 roku. Następnie dołączyła do obsady teatru Pożar w Burdelu. Współpracowała też z takimi osobami jak Agata Duda-Gracz.

Jesienią 2014 roku ukazała się debiutancka płyta artystki pt: Córka. Jest to historia Tiny. „Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka.”
Artystka podczas swojego koncertu zabiera widza w dziki świat zagubionej Tiny.

Towarzyszą jej muzycy:
Mateusz Łupiński – puzon
Bartłomiej Łupiński – puzon, syntezator
Kuba Łupiński – trąbka
Michał Siwak – dj
Marcin Wippich – perkusja

DATA: 12 maja (czwartek) godz. 21:00
MIEJSCE: NRD KLUB ul. Browarna 6 Toruń
BILETY: dostępne w klubowym barze od 25.04.
Przedsprzedaż: 20 zł
W dniu koncertu: 30 zł
SZCZEGÓŁY: eNeRDe

[fot. materiały organizatora]