Kubokawiarnia Cyrkowa wraz z Imprezowym Toruniem zapraszają na spotkanie z Przemkiem „Tonym” Kososkim, podróżnikiem i blogerem. 

W Cyrkowej, 11 czerwca, o godzinie 19 odbędzie się niezwykłe spotkanie z autorem bloga Vai la cara! czyli podróżnikiem Przemkiem Kososkim z jego książką „Nie każdy Brazylijczyk tańczy sambę”.

Przemek w ciągu dwóch lat odmienił całkowicie swoje życie, od bycia „szarą myszką” do odważnego podróżnika. W ciągu 471 dni odbył podróży po Ameryce Południowej, zwiedził większą część Europy i dotarł aż do Syrii, do tego przez całą podróż nie wydał ani grosza na transport a przez sporą część drogi, ze względu na awarię karty płatniczej, nie wydawał nawet na jedzenie!

Jak to w ciągu niespełna dwóch lat można  nauczyć się wszystkiego co  prawdziwy podróżnik musi umieć, odbyć taką niskobudżetową podróż a jednocześnie przeżyć wyjazd życia, co przydarzyło się Przemkowi  w Rio, jak wyglądają brazylijskie slumsy, boliwijskie domy, wenezuelski areszt, gdzie jest Iquitos a nawet jak pisać pracę inżynierską w Limie. Bez domu, komputera ani internetu!
Tego wszystkiego i wiele więcej opowie Przemek  podczas spotkania.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

[Fot. mat. organizatora]