Po raz kolejny gratka dla książkowych moli, którym kończą się tytuły na długie, jesienne wieczory. Książnica Kopernikańska organizuje bowiem ponownie kiermasz taniej książki – tym razem na Rubinkowie!

Kiermasz taniej książki na Rubinkowie

Już od 20 do 24 listopada, Filia nr 14 Książnicy Kopernikańskiej położona przy ul. Łyskowskiego 29/35, odda za grosze aż 2000 książek. Będzie w czym wybierać! Na kiermaszu znajdziemy bowiem lektury wycofane z bibliotecznego księgozbioru, m.in.: literaturę polską, angielską i amerykańską. Za niewielkie pieniądze kupimy: słowniki, leksykony, albumy (dużo malarstwa) oraz bogato ilustrowane książki popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży. Do naszej domowej biblioteczki dołączyć będą mogły także dzieła Edwarda Stachury, Williama Whartona, Jonathana Carrolla, Fredericka Forsytha i Clive’a Cusslera. Nie lada gratką będą również tytuły opublikowane w seriach wydawniczych „Salamandra” i „Biblioteka Narodowa”. Ceny już od złotówki. Za albumy i encyklopedie zapłacimy 5 zł. Ostatniego dnia wyprzedaży każda książka za 50 groszy.

Kiermasz czynny będzie w godzinach otwarcia biblioteki, czyli w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12 do 18, w środę od 11 do 15, a w piątek od 8.30 do 16. Więcej informacji dostępnych pod numerem: 56 648 18 96.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!