SKN Klub Dziennikarza działający przy Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych zaprasza na nabór. To niesamowita okazja aby nabrać umiejętności związanych z szeroko pojętą działalnością medialną.

To koło naukowe powstało w 2008 roku, jednak prawdziwie historyczną datą jest 9 listopada 2010 roku. Wtedy, o 15:15, w sali nr 145 na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK przy ul. Batorego 39L, założono Studenckie Koło Naukowe „Klub Dziennikarza”. Od tamtego czasu członkowie zarażają wszystkich pozytywną energią i zapałem do pracy.

Organizowali dwie edycje Pozytywnie Informującego Tramwaju, dokładają swoje cegiełki do WOŚP na WPiSM, a ponadto reprezentują naszą uczelnię w plebiscycie MediaTORy.

To jeszcze nic, gdyż jej członkowie aktywnie udzielają się w redakcjach studenckich (Spod Kopca czy Radio Sfera) oraz uczestniczą w takich wydarzeniach medialnych jak chociażby Festiwal Sztuki Faktu.

Wszystko to składa się na grupę ludzi, którzy czekają na Wasze przybycie już w najbliższy poniedziałek, 26 października o godzinie 13:30 w czytelni Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych (znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 39 L).

Na zachętę, zobaczcie filmik promujący jedno z ich najważniejszych wydarzeń czyli PIT – Pozytywnie Informujący Tramwaj: