Startuje rok akademicki – startuje też Od Nowa. A w Od Nowie bez zmian – jak zwykle mnóstwo ciekawych koncertów.

Happysad

Nie można było sobie wyobrazić bardziej studenckiego koncertu na rozpoczęcie sezonu w Od Nowie. Happysad gra jesienią w Toruniu praktycznie co roku i co roku na tym koncercie schodzi się dość spora publiczność. Lata lecą a Happysad dalej słychać na imprezach w akademikach. I słychać będzie jeszcze długo.

Kiedy i za ile? 5 października, godz. 19.00; bilety 59/69 zł.

Riverside

Riverside wyrusza na trasę koncertową „WASTE7AND TOUR 2018” promującą najnowszy album Riverside zatytułowany „Waste7and”, który ukaże się pod koniec września tego roku.

Kiedy i za ile? 18 października, godz. 19.00; bilety 80 zł.

Dezerter + Rejestracja

Legendarni punkowi załoganci – weterani. Dezerter i jego Spytaj Milicjanta to muzyczna manifestacja niezmiernego szacunku i uwielbienia młodego pokolenia dla komunistycznego reżimu. Dezerter gra już od 81′ roku i nie zamierza przestawać. Towarzyszyć Dezerterowi będzie toruńska hardcorepunkowa Rejestracja, która swoją karierę rozpoczęła na rok przed Dezerterem.

Kiedy i za ile? 19 października, godz. 20.00; bilety w cenie 37/45 zł.

ØRGANEK

Muzyka do której najbardziej pasuje przymiotnik eklektyczny. Inspiracje mieszczą się przedziale od punkrocka do country. Wszystko podane nieco alternatywnie i szczerze. Taka mikstura przyniosła już trochę laurów m.in. nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego czy Fryderyki.

Kiedy i za ile? 20 października, godz. 20.00; bilety w cenie 50/60 zł.

Kult – Pomarańczowa Trasa 2018

Kolejny październikowy must be w Od Nowie. Kult jak zwykle o tym czasie startuje ze swoją Pomarańczową Trasą i okrąża cały kraj i nie tylko. Nie ma żadnego sensu wymieniać największe hity tego zespołu, bo jest ich tak sporo, że spodkopcowe serwery mogłyby nie wytrzymać tego ciężaru. Pewnym jest, że do Od Nowy przyjdą tłumy, choćby po to by zobaczyć jak trzymają się Kazik i koledzy.

Kiedy i za ile? 25 października, godz. 19.00; bilety w cenie 70/80 zł.

Robert Cichy – Smack Tour

Cichy to artysta na wskroś wszechstronny. Jest producentem własnego albumu, nagrał sam wszystkie wokale, instrumenty od gitar po syntezatory, napisał wszystkie teksty i skomponował wszystkie melodie. Prawdziwy człowiek orkiestra. Warto przyjść i posłuchac do czego jest zdolny ten człowiek.

Kiedy i za ile? 26 października, godz. 20.00; informacje o biletach wkrótce.