Pod względem koncertowym grudzień w NRD nie zapowiada się intensywnie, jednak nie można narzekać na koncerty, które się odbędą. Wystąpią na nich ciekawi artyści, zobaczcie poniżej jaką muzykę grają.

kIRk „Ich dzikie serca”

kIRk ma na koncie występy na kilku poważnych festiwalach. Ich twórczość zebrała także pozytywne recenzje zagranicą. Grają muzykę łączącą elektronikę z brzmieniami akustycznymi. „Ich dzikie serca” to opowieść o wyruszeniu w nieznane, o spotkaniu z tym, co obce i głodzie poznania. Głód na muzykę kIRk należy zaspokoić na nadchodzącym koncercie, bo trio czeka przerwa w występach.

Kiedy i za ile? 2 grudnia, godz. 20:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne na bramce w dniu koncertu.

Niechęć

Niechęć gra muzykę łącząca improwizacje jazzowe, brzmienia syntezatora i pewne ślady muzyki filmowej oraz rocka progresywnego. Podczas jesiennej trasy promować będą pierwsze koncertowe wydawnictwo zespołu. Kompozycje zespołu są agresywne, ale i eleganckie, mroczne i nastrojowe. Niechęć czasami jest dobra.

Kiedy i za ile? 13 grudnia, godz. 20:00. Bilety w cenach 30 zł dostępne na goingapp.pl i za 40 zł w dniu koncertu.

5. urodziny Piranha Tourbooking

„W dobrej, przyjacielskiej atmosferze, bez napinki i stresu, z piwkiem w ręku i oczywiście przy dobrej muzyce” – tak zapowiada się świętowanie agencji koncertowej, która na swoje imprezy ściągnęła 150 zespołów z 17 krajów. Grudniowego wieczora zagrają Krzta (hardcore) z Olsztyna, toruńska Diuna (stoner), Moaft (alternatywa regresywna) z Morąga, Red Scalp (doom) z Morąga.

Kiedy i za ile? 16 grudnia, godz. 18:00. Bilety w cenie 25 zł dostępne przy wejściu na wydarzenie.