Wszyscy zmęczeni listopadową zadumą powinni poszaleć. Jeśli Was też dotknie to zmęczenie to świetną destynacją będzie ulica Legionów, numer 36, gdzie jak zawsze dużo gitarowego grania.

Eklektik Fest 2018

Listopad w Pameli zaczyna się sporym uderzeniem. Eklektik Fest to wydarzenie, jak sama nazwa wskazuje, stawiające na różnorodność. Taki jest też gospodarz festiwalu, czyli toruński Eklektik – zespół do którego przymiotnik eklektyczny pasuje jak ulał. Poza gospodarzami wystąpią jeszcze trzy inne zespoły. Warto też wspomnieć, że równolegle będzie się odbywać giełda płyt winylowych, więc miłośnicy czarnej płyty będą mieli w czym poszperać.

Kiedy i za ile? 5 listopada, godz. 19.00; wstęp wolny.

Plexsound Festival 2018: Bulwar, Stara Szkoła, Medusa

Kolejny festiwal. Znów dużo gitar, dużo solówek i dużo rocka. W roli gospodarza toruński Bulwar – zespół z trzyletnim doświadczeniem, którego korzenie tkwią jeszcze w latach 90′ i muzyce tamtych czasów. Stara Szkoła, jak sama nazwa wskazuje, zrzesza dojrzałych mężczyzn, którzy zawsze marzyli o graniu na scenach. Muzyka pełna bluesrockowego sznytu. Na koniec Medusa, czyli supergrupa pełna legend polskiego rocka. Muzycy takich zespołów jak Budka Suflera, Oddział Zamknięty czy Chmury nie mogą zawieść.

Kiedy i za ile? 12 listopada, godz. 19.00; wstęp wolny.

Apteka

Bardzo niedoceniany zespół o dużym znaczeniu dla świata polskiej alternatywy. Na scenach z kilkoma przerwami już od 35 lat. Zespół przechodził wiele roszad, ale zawsze stałym punktem był lider Apteki, czyli Kodym. Teraz do Pameli przybędzie wraz z dwoma towarzyszami. Ich muzyka to fuzja punkrocka i psychodelii. Jako support wystąpi zespół AVE.

Kiedy i za ile? 19 listopada, godz. 19.00; bilety do końca października 20 zł/ do 18 listopada 30 zł/ w dniu koncertu 40 zł.

Arek Jakubik Solo

Znany głównie z działalności aktorskiej oraz z zespołu Dr.Misio. Teraz przyjeżdża teoretycznie solo, jednak towarzyszyć mu będą bardzo sprawni muzycy, tacy jak Olaf Deriglasoff, który grał w niezliczonej ilości zespołów o bardzo sporym znaczeniu dla polskiej muzyki. Wspomagać gwiazdę wieczoru będzie zespół Lustro.

Kiedy i za ile? 26 listopada, godz.19.00; 20 zł/30 zł/ 40 zł.