Luty w Lizard King w Toruniu to wcale nie nieśmiałe rozkręcanie sezonu koncertowego. Będzie dużo rocka, mniej lub bardziej klasycznego, nieco reggae. Paluch, Strachy na Lachy czy Luxtorpeda – tych artystów bardzo przedstawiać nie będziemy. Tylko trochę, ot tak dla formalności.

Pled Zepchlim na 50-lecie Led Zeppelin

Koncert specjalny z okazji 50-lecia od powstania zespołu Jimmy’ego Page’a. „Kashmir” i inne hity Led Zeppelin wybrzmią w wykonaniu doskonale znanego miejscowym fanom Brytyjczyków toruńskiego tribute bandu Pled Zepchlim.

Kiedy i za ile? 3 lutego, godz. 20:00. Bilety dostępne są w cenach: 30 zł przedsprzedaż w klubie, 35 zł przedsprzedaż na biletyna.pl oraz 40 zł w dniu koncertu. Bilety z pierwotnego terminu koncertu, 20 stycznia, zachowują ważność.

Paluch/”Czerwony Dywan” Tour

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów także w Toruniu będzie promował swój najnowszy album „Czerwony Dywan”. Supportować będą go Alien SDG i Joda.

Kiedy i za ile? 7 lutego, godz. 20:00. Bilety wyprzedane.

Paraliż Band

Przebojowe, „korzenne” reggae z bogatym instrumentarium w wykonaniu aż 10-osobowego zespołu. Konsekwentnie grający muzykę nawiązującą do typowo jamajskich rytmów.

Kiedy i za ile? 10 lutego, godz. 19:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne na biletyna.pl, biurze Copernicana (ul. Żeglarska 18/1) i w barze klubu (wtorek-sobota, po godz. 18:00) i za 25 zł w klubie w dniu koncertu.

Luxtorpeda

Zespół Litzy i Hansa dość dawno nie nagrał nowego krążka, jednak na pewno zaskoczy wszystkich swoich fanów nową energią swojego garażowo-punkrockowego grania.

Kiedy i za ile? 17 lutego, godz. 19:00. Bilety dostępne w cenie 40 zł w barze klubu, na biletyna.pl, w biurze Copernicana (ul. Żeglarska 18/1) i za 50 zł w przypadku wolnych biletów w dniu koncertu.

 

Strachy na Lachy

Grabaż i spółka to autorzy 8 płyt i dziesiątek utworów znanych wielu słuchaczom nie tylko rockowej muzyki. Można się bez większego ryzyka spodziewać dużej dawki energii  okraszonej charakterystycznym głosem jednego z najsłynniejszych pilan.

Kiedy i za ile? 28 lutego, godz. 20:00. Bilety dostępne na Ticketmaster.pl, w punktach Empik, Media Markt w cenach: 55 zł – do 31.01 lub do wyczerpania (I pula), 60 zł – od 1.02 do 24.02 (lub po wyczerpaniu I tury) i 69 zł – od 25.02 do 28.02 (lub po wyczerpaniu II tury ).