Luty w NRD to imprezy tematyczne, w tym jedna poświęcona sławie hip-hopu. Oprócz tego zagra także Reni Jusis, powracająca z nową płytą.

Tylko Polskie Techno

Jest to pierwsza edycja popularnego cyklu, który ma prezentować wszystko co najlepsze z polskiej sceny techno. W cyklu biorą udział najlepsi dj’e, producenci, aktywiści i promotorzy. To potężne połączenie tylko w jednym miejscu- w NRD. Podczas wieczoru Zagrają: Deas (Second State, Planet Rhythm), który współpracował z wieloma wytwórniami. Do ich grona zaliczają się: SECOND STATE, Planet Rhythm, KMS , BUSH. AGIM (Blooma, Suara) to niespokojny innowator i eksperymentator polskiej sceny elektronicznej. Kemot (Tylko Polskie Techno) ma już na swoim koncie interesujące nuty

Kiedy i za ile? 2 lutego, godz 22:00. Bilety w cenie 10/15 zł,  dostępne w klubie przed koncertem.

 We Love Beats pres. J Dilla Tribute vol. 7

Wieczór poświęcony geniuszowi J Dilla i w oruniu zostanie oddanych hołd legendzie Detroid. To już siódmy raz, kiedy NRD będzie obchodziło Dilla Day. Podczas koncertu zagrają: John Doe live act, Bryndal / Rychlicki live, WRB. x Furia [ We Love Beats ]. J Dilla był amerykańskim raperem i producentem muzycznym. Pojawił się w podziemnym hip-hopie w połowie lat 90. Występował w Detroit , Michigan. Był członkiem zespołu muzycznego Slum Village

 

Kiedy i za ile? 15 lutego, godz. 21.00; bilety w cenie: 10 zł dostępne w klubie przed koncertem.

Tour Poland :papercutz

:Papercutz to portugalski zespół. Grają elektroniczną organiczną muzykę, która wspierana jest przez wokalistkę – Catarinę Mirandy. W trakcje swojej 10 letniej kariery byli już prezentowani na antenie BBC w Anglii oraz w FM Kobe w Japonii. Koncertowali w wielu krajach Europy i nie tylko, ponadto na wielu prestiżowych festiwalach, w Anglii, USA i Austrii.

Kiedy i za ile? 17 lutego, godz. 20.00; bilety w cenie: 20/25 zł- dostępne w klubie przed koncertem.

Reni Jusis | „Aureola Tour”

Renata Jusis to polska piosenkarka, autorka tekstów, muzyki oraz producentka nagrań. Na swoim końcie ma 8 albumów studyjnych oraz 25 singli.  Ponadto wielokrotnie wyróżniana i nagradzana- 8 Fryderyków, między innymi za utwór „Zakręcona” i „Kiedy cie znajdę”.

Kiedy i za ile? 28 lutego, godz. 20.00; bilety w cenie: 40/50 zł- dostępne w klubie przed koncertem oraz pod linkiem dostępnym na stronie wydarzenia.