Mamy już wrzesień, lato powoli zaczyna ustępować miejsca jesieni. Muzycy zaczynają więc szukać schronienia w klubach. Między innymi w Pameli, w której muzyka na żywo zawsze jest mile widziana.

L 36 Festiwal ’19 (Half Light, Eklektik, Ashton Nyte, Wayne Hussey)

Sztandarowe wydarzenie dla Pameli, którego nazwa wywodzi się od adresu klubu (Legionów 36). Festiwal ma za zadanie prezentować ciekawe postaci światowej sceny alternatywnej. W tym roku jako headliner zaprezentuje się Wayne Hussey (ex Sisters of Mercy i najważniejsza postać The Mission). Ponadto wystąpią: Ashton Nyte nazywany Davidem Bowiem z Johanesburga, Eklektik prezentujący swoją debiutancką płytę, a swoje 10 urodziny świętować będzie Half Light.

Kiedy i za ile? 9 września, godz. 19.00; bilety w cenie 30 zł (do 8 września)/40 zł w dniu koncertu.

HRPP Festival 2019 (Apostolis Anthimos, Zagadka, Bartosz Wójcik & Liam MacMhurri)

Jak widać wrzesień to dla Pameli miesiąc spod znaku festiwali. Podczas siódmej edycji HRPP Festival gwiazdą będzie Apotolis Anthimos i jego trzech kompanów. Towarzyszyć im będzie zespół o enigmatycznej nazwie Zagadka, a także duet Bartosz Wójcik i Liam MacMhurri.

Kiedy i za ile? 16 września, godz. 19.00; wstęp wolny.

Chelsea, The Smogs

Było alternatywnie, było jazzowo więc czas na trochę surowego hałasu. Nie lubię pisać o zespołach używając przymiotnika legendarny, jednak to słowo do zespołu Chelsea jak najbardziej pasuje, co potwierdzi każdy stary, punkowy załogant. Rozgrzewkę przed londyńczykami poprowadzą The Smogs.

Kiedy i za ile? 23 września, godz. 19.00; bilety w cenie 30 zł (do 22 września)/ 40 zł w dniu koncertu.

a