Najróżniejsze gatunki muzyki (punk, hip hop, doom metal czy… techenko) zawitają do Dwóch Światów we wrześniu. Zobaczcie, kto i kiedy zagra w klubie położonym na toruńskiej starówce.

Cykl_On_04 – Techenko Crew

Kolektyw z Trójmiasta i okolic o wiele mówiącej nazwie Techenko tworzą Lelak, Chester Bednarczyk, zaVVatjacy, Kruszytop i Foolish Swami. Wszyscy oni zagrają we wrześniu w Dwóch Światach dub tech, techno i acid house w ramach cyklu… Cykl_On_04. Zobaczcie i usłyszcie co nieco sami.

Kiedy i za ile? 7 września, godz. 22:00. Bilety dostępne w cenie 10 zł przed wejściem na wydarzenie.

Koza

Grono polskich raperów o ksywkach wywodzących się ze świata zwierząt poszerzył młody raszynianin i podopieczny wydawnictwa Lekter Records – Koza. Odważne, mocno niestandardowe utwory i brak strachu przed wypowiadaniem swoich myśli, czego dowodem choćby mocna krytyka SBM Label. W Dwóch Światach osobiście będzie się można przekonać o sile tej osobowości i jego tekstów.

Kiedy i za ile? 13 września, godz. 20:00. Bilety w cenach: 30 zł 35 zł, 40 (odpowiednio I, II i III tura sprzedaży) dostępne na ticketos.pl, bilet VIP 99 zł.

Tankograd / Mag / Sun No More

Warszawski Tankograd w towarzystwie toruńskiego Maga i stołecznego Sun No More promować będą wydaną w tym roku płytę „Totalitarian”. Album doom-metalowego zespołu zbiera dobre recenzje. Na jesiennej trasie nie zabraknie koncertu w Toruniu, na którym osobiście będzie się można przekonać o zasadności tych ocen.

Kiedy i za ile? 14 września, godz. 20:00. Bilety dostępne przed wejściem na wydarzenie, informacje na temat ceny zostaną podane wkrótce.

Para Wino / Złośnik

Para Wino, czyli Darek Paraszczuk, w swojej przygodzie z muzyką współpracował z ponad 20 zespołami (m. in. TSA, Vaderem czy Acid Drinkers. Obecny jest na niej już od 1981 r., debiutując jako solowy muzyk płytą „Charakterografie” w 1994 r. Ostatnia płyta Pary Wino ukazała się dwa lata temu to „Punk twoja mać”. Ważnej postaci polskiego rocka, której nieobce są także kolędy czy piosenki przedwojenne na toruńskim koncercie będzie towarzyszyć punkowy zespół Złośnik z Ciechocinka.

Kiedy i za ile? 21 września, godz. 20:00. Bilety dostępne w cenie 25 przed wejściem na wydarzenie.