Wiosenna trasa Kult Unplugged staje się tradycją, niczym słynna jesienna Trasa Pomarańczowa. W przyszłym roku zespół Kazika Staszewskiego znów zagra bez prądu w Toruniu.

Kult gra koncerty akustyczne od 2010 roku, kiedy to dla telewizji MTV przygotował występ w ramach słynnego cyklu Unplugged. Kultowe koncerty bez prądu to okazja do usłyszenia zarówno wielkich przebojów Kazika i spółki w nieco innych aranżacjach, jak również przypomnienia sobie tych mniej znanych piosenek z repertuaru warszawskiego zespołu, które znakomicie sprawdzają się w akustycznej konwencji.

Najbliższy koncert Kult Unplugged w Grodzie Kopernika odbędzie się 6 marca 2016 roku w Auli UMK (ul. Gagarina 11) o godz. 19.00. Na razie nie ma informacji o cenach biletów. Koncert został przeniesiony na 15 marca i odbędzie się na sali CKK Jordanki. 

Zakupione bilety zachowują swoją ważność, jednak ze względu na zmianę sali koncertowej podlegają wymianie.

1. Osoby, które zakupiły bilety w internetowych systemach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl,www.ticketpro.pl, www.stodola.pl) otrzymają drogą mailową informację o sposobie ich wymiany.

2. Osoby, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży (np. Salony Empik) proszone są o kontakt mailowy na adres kontakt@ticketclub.pl.

3. Osoby, które nie wymieniły biletu wcześniej, będą miały możliwość otrzymania nowych miejsc bezpośrednio przed koncertem w CKK Jordanki, w ramach tej samej kategorii cenowej. Zalecamy jednak wcześniejszą wymianę biletów, która usprawni czas wejścia na salę.

W innych przypadkach i dodatkowych zapytaniach prosimy o kontakt na kontakt@ticketclub.pl.

Zapraszamy do lektury wywiadu z Kazikiem Staszewskim specjalnie dla SpodKopca.pl.

[fot. Paula Gałązka]