Trzy rzeczy w życiu są pewne: śmierć, podatki i co najmniej dwa toruńskie koncerty Kultu w roku. Tym razem grupa zapowiedziała koncert akustyczny w CKK Jordanki.

Kult przyzwyczaił już nas do corocznej Pomarańczowej Trasy. Teraz Kazik wraz z kolegami konstytuują kolejną świecką tradycję, którą jest wiosenna trasa akustyczna. Kult akustik 2017 to 14 koncertów w największych polskich miastach. Toruński występ zaplanowany jest na 8 kwietnia o godzinie 19.00. Trasy akustyczne są swego rodzaju kontynuacją sukcesu albumu MTV Unplugged- Kult, który osiągnął wielki sukces komercyjny. Pierwszego dnia sprzedaży osiągnął status Platynowej Płyty. Ponadto była to pierwsza w historii polskiej fonografii Diamentowa Płyta dla albumu „bez prądu”.

Przyszły rok będzie się wiązał z 35-leciem działalności zespołu. Mimo tak długiego stażu Kult nadal udowadnia, że dobra forma koncertowa to nie tylko domena młodych zespołów. Ostatnio grupa wydała dwa albumy: Wstyd oraz Wstyd-Suplement stanowiący kontynuację i uzupełnienie tego pierwszego. Na koncercie można więc spodziewać się zupełnie nowych utworów w wersji akustycznej. Jest to z pewnością wyjątkowa okazja dla wiernych fanów zespołu. Niewątpliwie warto świętować wraz z Kultem 35 rocznicę działalności i wynagrodzić im wszystkie szlagiery, których nie sposób już zliczyć.

Szczegóły:

Kiedy: 8 kwietnia 2017 roku (sobota), godzina 19.00,

Gdzie: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Aleja Solidarności 1-3,

Bilety: od 90 do 130 złotych,

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/146900485791921/