– Jest takie miasto, do którego wracam wielokrotnie z wielką przyjemnością – tak wokalistka zapowiedziała swój akustyczny koncert. To niezwykłe i intymne wydarzenie już 21 maja w toruńskim klubie Lizard King.

Artyści uwielbiają występować akustycznie przed publicznością. Wszyscy jak jeden mąż powtarzają, że w ten sposób tworzy się wspaniała i niepowtarzalna więź między nimi a słuchaczami. Do Torunia, Natalia Lubrano przyjedzie razem z gitarzystą Vojto Monteur. Kameralny koncert obejmie autorskie kompozycje wokalistki z debiutanckiej płyty R.E.S.P.E.C.T., a także kilka niespodzianek, wśród których znajdzie się próba nowego materiału.

Lubrano to polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Muzycznie związana jest z wrocławską sceną. Pochodzi z muzykalnej rodziny, jej ojcem jest Andrzej Pluszcz – basista i wokalista. Natalia jest półfinalistką V edycji programu muzycznego The Voice of Poland, gdzie była w grupie Tomsona i Barona. Ma wykształcenie muzyczne – ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz oraz prywatną szkołę jazzu: „Jazz a Tours” we Francji.

Wiele razy współpracowała ze środowiskiem hip-hopowców z Wrocławia oraz zespołem Miloopa, z którym nagrała trzy albumy. Występowała na wielu scenach polskich i zagranicznych, m.in. na Sziget Festiwal United Islands, Open’er czy 49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jest laureatką 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu – zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę jury za walory wokalne.
Liczy się, że udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach innych muzyków. A występowała z takimi postaciami jak Andrzej Smolik, Maria Peszek czy Renata Przemyk.
Jej debiutancki album R.E.S.P.E.C.T. ukazał się w marcu 2012 roku. Obecnie Natalia pracuje nad swoim drugim albumem.

Kiedy: 21.05.2015 (czwartek) o godzinie 20:00, bramki otwarte będą od 18:00
Gdzie: klub Lizard King, ul. Kopernika 3, 87-100 Toruń
Bilety: 20 zł (bar klubu, sieć Empik, Media Markt, bramka w dniu koncertu)

Link do wydarzenia.

[fot. BTW photography]