Już w najbliższy poniedziałek Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich toruńskich fanów w podróż do korzeni – mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Info:
30 listopada (poniedziałek), godz. 20.00
Lizard King Toruń, ul. Kopernika 3
Bilety w cenie 99 zł (miejsca siedzące) – przedsprzedaż : Biletomat.pl, Ebilet.pl, Salony Sieci Empik, Media Markt, Saturn, Klub Lizard King, Sklep pod Ratuszem

Ilość miejsc ograniczona!