Każdy zna historię „Małego Księcia”. Niektórzy zaczytywali się w niej jako dzieci, inni docenili ją dopiero w późniejszym okresie. A co powiecie na to, by „Mały Książę” został przedstawiony za pomocą piasku, światła i wody?

Zwyciężczyni 6. edycji programu „Mam Talent”, Tetiana Galitsyna, jest mistrzynią sztuki animacji piaskowej. Wraz z innym uczestnikiem telewizyjnego show, VLODYR-em, zaprezentuje w Toruniu swoje niezwykłe widowisko. Dobrze znana historia Małego Księcia będzie powstawała na oczach widzów. Podczas przedstawienia zostaną wykorzystane takie techniki jak malowanie piaskiem, malowanie światłem oraz tzw. Speed Painting. Dopełnieniem niezwykłego widowiska będzie wzruszająca oprawa muzyczna.

Mały Książę i jego fenomen

Mały Książę na stałe wpisał się do światowej popkultury. Jego wizerunek można znaleźć na kubkach, poduszkach i innych przedmiotach codziennego użytku. Mimo że opowiastka Antoine’a de Saint-Exupéry’ego została wydana ponad 70 lat temu, jej przesłanie jest ponadczasowe. Dzieło francuskiego autora zostało przetłumaczone na ponad 270 języków i dialektów.

Artyści malujący piaskiem niejednokrotnie wzruszali fanów telewizyjnych programów rozrywkowych. Czas, by zobaczyć taki spektakl na żywo. Widowisko zainspirowane klasyką światowej literatury zachwyci nie tylko najmłodszych.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 14 marca (środa), godz. 18:30
GDZIE: CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3, Toruń
BILETY: Bilety w cenach 55 zł – 95 zł dostępne m.in. na KupBilecik.pl

Zwiastun wydarzenia możecie obejrzeć tutaj.

[fot. jordanki.torun.pl]